Nie wiedział, że robią mu zdjęcia. Królikowski przyłapany, śledzili go cały czas

Nie wiedział, że robią mu zdjęcia. Królikowski przyłapany, śledzili go cały czas Źródło: .

Antek Królikowski został przyłapany przez paparazzi. Dziennikarze długo śledzili aktora, aż wreszcie zdobyli upragnione materiały. Wystarczyła chwila nieuwagi podczas imprezy, żeby paść ofiarą fotografów.

Antek Królikowski robił, co mógł, żeby uniknąć paparazzi. Ci jednak wykazali się wyjątkową cierpliwością i dopadli aktora, gdy ten na chwilę stracił czujność. Po tej nocy zebrali sporo materiałów.

Królikowski najpierw pojawił się na ściance z okazji premiery filmu "Bad Boy", w którym zagrał główną rolę. Aktor znalazł się w obsadzie produkcji jednego z najbardziej popularnych reżyserów w Polsce - Patryka Vegi. Antek nie wybrał się sam, towarzyszyła mu bowiem nowa dziewczyna, Katarzyna Dąbrowska. Jednak prawdziwą okazję do robienia zdjęć dziennikarze mieli dopiero po oficjalnej części.

Antek Królikowski na hucznej imprezie u Piotra Stramowskiego

Po oficjalnej premierze Królikowski przyjął zaproszenie Piotra Stramowskiego, innego aktora, który zagrał już w filmie Vegi. Stramowski zorganizował w swoim mieszkaniu huczną imprezę, na której nie zabrakło gwiazd. Wśród gości pojawiła się także Katarzyna Zawadzka, która ma szanse stać się nową gwiazdą Patryka Vegi. Paparazzi zrozumieli, że taka impreza to dla nich wielka szansa, dlatego postanowili śledzić aktorów i czekać pod apartamentem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niczego nieświadomy Królikowski często pojawiał się na balkonie i palił papierosy, popijając przy tym drinki. Co jakiś czas w jego towarzystwie pojawiali się kolejni goście. Aktor najczęściej rozmawiał ze swoim kolegą i organizatorem imprezy, Piotrem Stramowskim. Królikowski musiał rzeczywiście na chwilę zapomnieć o tym, że wciąż czekają na niego fotoreporterzy, skoro ubrał się nawet w skórzaną kurtkę z czaszką i wydrukowanym pseudonimem, "Królik".

Dzisiaj grzeje: 1. Za jeden banknot 10, 20 i 50 zł możesz dostać nawet kilka tysięcy. Wystarczy sprawdzić jeden malutki szczegół

2. Zapytała mamę o biologicznego ojca. W odpowiedzi dostała pudełko i poznała straszą prawdę

Antoni Królikowski wychodził również palić ze swoją nową partnerką. W pewnym momencie kobiecie zrobiło się zimno, wtedy aktor oddał jej swoją kurtkę. Trzeba przyznać, że nawet podczas imprezy Antek potrafi zachować się jak dżentelmen. Na ostatnim ze zrobionych przez paparazzi zdjęć Królikowski pali przed samochodem. Prawdopodobnie gwiazda miała zamiar już wejść do taksówki i odjechać do domu. Jak już dowie się o całym śledztwie, następnym razem pewnie zachowa większą czujność. Z drugiej strony - ci fotografowie wykazali się prawdziwą cierpliwością i odpornością na mróz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę
  3. Były kochanek Rodowicz przerwał milczenie. Padły naprawdę przykre słowa
  4. Wszyscy myśleli, że ten pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się zupełnie inna
  5. Jedni ją kochali, inni nienawidzili. Legenda PRL i TVP zmarła, ale informację o jej śmierci trzymano w tajemnicy
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News