Wstrząsające słowa matki na pogrzebie Kristiny. Jedna z kobiet straciła przytomność na ceremonii

Wstrząsające słowa matki na pogrzebie Kristiny. Jedna z kobiet straciła przytomność na ceremonii Źródło: .

Kristina miała zaledwie 10 lat, gdy została brutalnie zamordowana. W tej chwili odbywa się pogrzeb dziewczynki, a podczas ceremonii jedna z kobiet straciła przytomność i interweniowali ratownicy. Przed kaplicą zebrały się tłumy, a mama postanowiła po raz ostatni skierować do córki słowa, które sprawiły, że wszyscy zebrani się popłakali.

Kristina zostanie dziś pochowana. Pogrzeb małej dziewczynki spowodował, że na cmentarzu Żarowie zebrały się tłumy ludzi. Niektórzy pokonali nawet setki kilometrów, aby wziąć udział w ceremonii. Bliscy Kristiny nie mogą pogodzić się ze stratą, a słowa mamy rozrywają serce.

Kristina zostanie pochowana w Żarowie. Mama skierowała do córki ostatnie słowa

Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 10:00, gdzie w przycmentarnej kaplicy zgromadzili się bliscy. Rodzice zadecydowali o prywatnym pożegnaniu i osobistej mszy nad trumną Kristiny. Od godzin porannych na cmentarzu gromadzili się ludzie, chcący wesprzeć rodzinę w tej smutnej dla nich chwili. Tak jak zażyczyła sobie tego mama dziewczynki, licznie pojawili się ubrani w białe i niebieskie kolory, z białymi kwiatami w rękach. To były ulubione barwy zmarłego dziecka. Mama nie kryje łez i rozpaczy. Jej słowa rozdzierają serce. Zebrani ludzie zaczęli płakać.

- Kochana córeczko. Byłaś moim skarbem, miałyśmy wielką więź. Twoje życie zostało brutalnie przerwane (...) Przez 10 lat swojego życia zrobiłaś tam wiele. Kochałaś zwierzęta. Chciałaś mieć psa i nazwać go Melodia. Tańczyłaś, śpiewałaś, malowałaś. Znałaś 4 języki, ale na co dzień używałaś tylko jednego - języka miłości. (...) Miłość jest silniejsza od śmierci. Wierzymy, że tam gdzie jesteś, jest ci dobrze. Odpoczywaj w spokoju, Aniołku. Kocham Cię, Mama - mówiła zrozpaczona kobieta.

W trakcie jej wystąpienia uczestnicy ceremonii zanosili się płaczem. O wielu szczegółach z życia dziewczynki dotąd nie wiedziano.

Kobieta zemdlała. Uroczystości nadal trwają

Podczas pogrzebu jedna z kobiet, która uczestniczyła w ceremonii, straciła przytomność. Została jej udzielona natychmiastowa pomoc i wyprowadzili ją ratownicy, którzy cały czas są na miejscu. W okolicy cmentarza są obecne wozy strażackie i karetki pogotowia. Przez temperaturę i powagę sytuacji oraz wszechobecny ból, medycy boją się o samopoczucie starszych osób i bliskich Kristiny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W tej chwili zakończyły się już uroczystości pogrzebowe w kaplicy. Kondukt żałobny uformował się i powoli zmierza w stronę wiecznego spoczynku małej dziewczynki. Ludzie zgromadzeni na cmentarzu nadal nie mogą dopuścić do siebie tego, że dziecko straciło życie w tak koszmarnych okolicznościach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa w dniu ślubu z Lechem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  2. Agata Duda przeszła samą siebie. Jak udało jej się ukrywać to przed całą Polską? Będziecie w szoku!
  3. Wielu jest zgorszonych, inni nie mogą tego pojąć. Oto najbardziej wyjątkowa babcia, jaką widział świat
  4. Czy Kora miała dzieci? Legenda rocka była kochającą matką
  5. Z kim jest Małgorzata Foremniak? To tajemnica
  6. Kolejny koszmar w dużym polskim mieście wstrząsnął krajem. Syn brutalnie zamordował ojca
     

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News