Mordercę Kristiny z jej matką łączyły nie tylko bliskie stosunki. Prawda o tej relacji wbija w fotele

Mordercę Kristiny z jej matką łączyły nie tylko bliskie stosunki. Prawda o tej relacji wbija w fotele Źródło: YouTube/wwwswidnica24pl

Kristina doskonale znała mężczyznę, który pozbawił ją życia. Aresztowany już przyznał się do winy, lecz wciąż nie są jasne wszystkie szczegóły sprawy. Znów pojawiły się nowe informacje o związkach mordercy i ofiary, które są zadziwiające.

Kristina została zamordowana 13 czerwca, a sprawa wciąż budzi wielkie emocje. Podejrzany o popełnienie brutalnej zbrodni 22-letni Jakub A. już przyznał się do winy i został osadzony w areszcie, ale wciąż wiele wątków w tej sprawie pozostaje niejasnych. Jednym z nich jest relacja oskarżonego z rodziną ofiary. Nowe informacje na ten temat wbijają w fotele.

Kristina znała mordercę. Jakub A. był przyjacielem rodziny

Jakub A. został aresztowany w niedzielę. Postawiono mu dwa zarzuty: zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem oraz podżeganie innej osoby do zabójstwa. Mężczyzna przyznał się do winy, a sąd przychylił się do wniosku prokuratury o zatrzymanie oskarżonego w areszcie. A. spędzi tam najbliższe trzy miesiące, a w procesie grozi mu nawet dożywocie. 

Gdy informacja o aresztowaniu i inicjały zatrzymanego zostały podane do publicznej wiadomości, zaczęto spekulować, kim jest aresztowany. Pojawiły się różne doniesienia, ale jedno jest pewne: dziewczynka znała swojego mordercę. To właśnie dlatego wsiadała do jego samochodu, choć była już blisko domu. Jakub A. miał być w bliskich stosunkach z matką Kristiny, a w mediach pojawiały się teorie głoszące, że motywem zbrodni była zazdrość. Oskarżony miał być zakochany w kobiecie, lecz dziewczynka niespecjalnie go lubiła i wyrażała sprzeciw związkowi. To jednak niejedyne wstrząsające informacje na temat ich relacji.

Kristina była spokrewniona z Jakubem A.? Szokujące teorie

W mediach pojawiły się zadziwiające informacje, zgodnie z którymi oskarżonego łączyły z Kristiną także więzy krwi. "Gazeta Wrocławska" podała, że matka zamordowanej dziewczynki i matka aresztowanego są kuzynkami, które wychowywały się w Mrowinach. Po powrocie z Irlandii rodzina dziewczynki odnowiła relacje z kuzynostwem. Tu mieli nawiązać znajomość z Jakubem A., który mocno zbliżył się do matki Kristiny i pomagał jej, także w opiece nad dziećmi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tych rewelacji nie chce komentować prokuratura, uzasadniając to dobrem śledztwa, dlatego nie ma jeszcze oficjalnych informacji, które rzuciłyby światło na tę zawiłą historię. Prokurator Mariusz Pindera przyznał, że zbrodnia nie była dokonana w afekcie. Jakub A. dokładnie zaplanował swój mord.

- Nasze dotychczasowe ustalenia wskazują, że było to zabójstwo zaplanowane i przygotowywane już od jakiegoś czasu - powiedział podczas konferencji prasowej. Dodatkowo morderstwo zostało upozorowane tak, by zasugerować śledczym udział pedofila. To sugeruje, że Jakub A. miał czas na przygotowania i coś popchnęło go do tej zbrodni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media nie znały całej prawdy dot. "wyrzucenia" Kurdej-Szatan. Pracownik TVP przypadkiem ujawnił wszystko, będziecie zdziwieni
  2. Benedykt XVI dostał udaru? Watykan zabiera głos ws. niepokojących doniesień
  3. 29-letnia córka Foremniak w ogóle nie pojawiała się w mediach. Jest zupełnie niepodobna do mamy, ogromne zaskoczenie
  4. Ponure doniesienia z Wielkiej Brytanii. Wypadek z udziałem konwoju księżnej Kate

Źródło: Na Temat, Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News