Najnowsze ustalenia śledczych porażają. Tak morderca pastwił się nad 10-letnią Kristiną (tylko dla dorosłych)

Najnowsze ustalenia śledczych porażają. Tak morderca pastwił się nad 10-letnią Kristiną (tylko dla dorosłych) Źródło: .

Kristina została zamordowana w bestialski sposób niemal tydzień temu. Sprawca zbrodni, Jakub A. przyznał się do winy i opowiedział o okropnych szczegółach tego zdarzenia. To co zrobił z dziewczynką jest przerażające. Najnowsze ustalenia wbijają w ziemię.

Kristina została zamordowana w czwartek 13 czerwca, bardzo blisko swojej wsi i rodzinnego domu. Policja od początku podejrzewała młodego studenta Jakuba A., który znał mamę dziewczynki. Podejrzany został pojmany i przyznał się do winy, a w tracie przesłuchania zdradził policji szczegółowy przebieg zdarzeń. Aż trudno uwierzyć, jak brutalnie pastwił się nad 10-latką.

Kristina została bestialsko zamordowana przez znajomego matki

Od razu po odkryciu tej strasznej zbrodni, policja zaczęła podejrzewać 22-letniego Jakuba A. Podobno związał się z 20 lat starszą mamą Kristiny, często nocował u nich w domu, odbierał Kristinę ze szkoły i zabierał ich na wycieczki. Mama mówiła dziewczynce, że to kuzyn, ale we wsi każdy wiedział, jaka jest prawda. 

To właśnie ten związek był pretekstem do zamordowania dziewczynki. Jakub A. zabójczo się zakochał i stwierdził, że Kristina stoi na przeszkodzie w osiągnięciu przez niego szczęścia. 10-latka nie przepadała za partnerem matki i głośno wyrażała swoje zdanie. Jakub przeraził się, że przez te słowa matka Kristiny z nim zerwie, a wtedy przyszedł mu do głowy straszny pomysł zabicia dziewczynki.  

-Kristina nie przepadała za nim – mówi  jedna z sąsiadek rodziny. – Ten chłopak często odbierał dzieci ze szkoły. Nie mieszkał z nimi na stałe, ale często zostawał na noc.

Szczegóły zbrodni są przerażające, Jakub A.  brutalnie pastwił się nad swoją ofiarą

-Najpierw podczas przesłuchania mówił, że jest niewinny. Załamał się podczas wizji lokalnej. Wtedy do wszystkiego się przyznał – mówi policja.

Na tym jednak nie koniec zaskakujących doniesień. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Według ustaleń policji nie było mowy o zbrodni w afekcie. Morderca dokładnie sobie wszystko zaplanował, wymyślił alibi i sposób, żeby zmylić śledczych. Około 12.30 w czwartek zaczepił wracającą ze szkoły Kristinę i zaproponował jej podwiezienie. Zamiast do domu wywiózł ją do lasu. Tam brutalnie zamordował

Według danych jakie zostały przekazane, dziewczynka miała poderżnięte gardło i około 30 ran kłutych klatki piersiowej i szyi. Rzekomo jej narządy rodne zostały brutalnie zmiażdżone narzędziem o tępych krawędziach. Dziewczynka miała także ślady, który jednoznacznie wskazują na seksualny podtekst tego mordu. Jednak policja mówi, że nie doszło do gwałtu. Został on upozorowany aby zmylić trop. Policja miała szukać pedofila.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Naukowcy zrobili wielki krok ws. leczenia nowotworów. Wykrywanie raka jest 1000 razy skuteczniejsze
  2. Straszna choroba i potężne długi! Wielki dramat gwiazdora TVN
  3. Księżna Kate w pośpiechu opuściła karocę, w której jechała z Markle. Rodzina królewska o krok od gigantycznego skandalu
  4. Nie chciała, aby suknia ślubna wisiała w szafie. Zrobiła z niej prawdzie dzieło sztuki (FOTO)

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News