To dlatego ją zabił? Wstrząsające informacje o mordercy 10-letniej Kristiny

To dlatego ją zabił? Wstrząsające informacje o mordercy 10-letniej Kristiny Źródło: .

Kristina została zamordowana 13 czerwca, a sprawą jej morderstwa żyje od kilku dni cała Polska. Główny podejrzany został schwytany przez policję i przyznał się do winy. Dopiero teraz pojawiają się nowe, wstrząsające doniesienia dotyczące tej sprawy.

Kristina miała zaledwie 10 lat, gdy w bestialski sposób odebrane zostało jej życie. Ciało dziewczynki znalezione zostało w lesie 6 km od jej miejsca zamieszkania, było zmasakrowane i obnażone. Morderca zadał jej aż 50 ran kłutych w szyję, brzuch i klatkę piersiową. Teraz pojawiły się nowe szczegóły dotyczące tożsamości sprawcy. 

Kristina została bestialsko zamordowana

Sprawą Kristiny żyła ostatnio cała Polska, a szczególnie mieszkańcy dolnośląskich Mrowin - rodzinnej wsi dziewczynki. Wszyscy chcieli jak najszybciej schwytać zwyrodnialca, który dopuścił się takiego okropnego czynu. 

Policja zintensyfikowała poszukiwania podejrzanych i w końcu udało im się schwytać potencjalnego sprawcę. Dzisiaj opublikowała również nagranie z całej akcji aresztowania mężczyzny. Podczas przesłuchania wyszły na jaw wstrząsające o szczegóły tej zbrodni. Wygląda na to, że morderca znał swoją ofiarę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szokujące fakty w sprawie morderstwa Kristiny

Głównym podejrzanym o morderstwo Kristiny jest 22-letni mieszkaniec Wrocławia. Mężczyzna był przesłuchiwany przez policję przez 5 godzin i na skutek tego został mu postawiony zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Sekcja zwłok 10-latki potwierdziła bestialski charakter zbrodni, bo napastnik zadał jej aż 50 ciosów ostrym narzędziem. Grozi mu teraz dożywocie. 

Dopiero teraz pojawiły się nowe fakty dotyczące całej sprawy. Podejrzany mężczyzna ma na imię Jakub i jest studentem z Wrocławia. Wszystko wskazuje na to, że znał swoją ofiarę, a co więcej, był zakochany bowiem w matce 10-letniej Kristiny. Zależało mu na tym, żeby związać się z kobietą, a na jego przeszkodzie stała właśnie córka. Możliwe, że właśnie dlatego podejrzany zdecydował się na takie okrutne rozwiązanie tego problemu - jego motywem była chorobliwa miłość. Mężczyzna przyznał się do winy i teraz czeka go proces. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Spotkała kultowego polskiego piosenkarza w kawiarni. Dziś jest bezdomny i nie ma nóg
  2. Producenci Kuchennych Rewolucji próbowali to ukryć! Wszystko się wydało
  3. Korzystasz z tego eko-produktu? Został wycofany, grozi nowotworem
  4. Został bankrutem, chciał się zabić. Gwiazdor Polsatu na dnie

Źródło: Fakt24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News