Wiadomo, jak umierała Kristina z Gorzowa. Nowe fakty o jej mordercy przerażają

Wiadomo, jak umierała Kristina z Gorzowa. Nowe fakty o jej mordercy przerażają Źródło: screen/facebook/

Zamordowana Kristina nie była w stanie przewidzieć, że 11 września był jej ostatnim dniem. Okazuje się, że ją i sprawcę łączyły bliskie relacje, jednak ona była przekonana, że ten etap ma już za sobą. Gdy starała się żyć normalnie, on obmyślał plan zbrodni.

26-letni Kristina została zamordowana w biały dzień w miejscu publicznym. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, a finał pościgu był nie do przewidzenia. Niedługo po morderstwie, media zaczęło obiegać coraz więcej faktów o mężczyźnie, który pozbawił Ukrainkę życia. Okazuje się, że kobieta od dawna miała podstawy do tego, by spodziewać się najgorszego. 

Brutalne morderstwo w pralni 

Przypominamy, że do zdarzenia doszło 11 września około godziny 13:00 w pralni chemicznej przy ul. Owczej w Gorzowie Wielkopolskim. 26-lenia obywatelka Ukrainy, Kristina V., była wówczas w pracy, gdy do budynku wszedł jej rówieśnik Paweł R.

Mężczyzna wyjął broń, strzelił kobiecie w głowę, po czym wsiadł do samochodu i odjechał. Życia Ukrainki nie udało się uratować. Po 130 kilometrach, sprawcę przechwycono na autostradzie pod Berlinem, gdy miejscowa policja zawiadamiała służby w Polsce, 26-latek wyjął broń. Nim zdążył strzelić, funkcjonariusze strzelili do niego. Zmarł na miejscu.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zamordowana Kristina żyła w bliskich stosunkach ze sprawcą. Nowe fakty o mordercy są przerażające 

Niedługo po zdarzeniu zewsząd zaczęło napływać coraz więcej informacji o ofierze i mordercy. Jak podaje Super Express, poznali się już jakiś czas temu i wdając się w bliską relację, błyskawicznie ze sobą zamieszkali. Sielanka szybko zaczęła zmieniać się w koszmar, bowiem Paweł R. miał być chorobliwie zazdrosny o swoją ukochaną. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jej mąż zmarł po wypiciu popularnego napoju. Teraz ostrzega innych, pod żadnym pozorem tego nie pijcie

2. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok

Z czasem Ukrainka zaczęła mieść dość zaborczości partnera, dlatego zadecydowała o rozstaniu. 26-latek nie mógł się z tym pogodzić, po czym zaczął nękać Kristinę w internecie. Przerażona kobieta zgłosiła sprawę na policję, a 2 września sąd nałożył na mężczyznę grzywnę w wysokości 500 złotych. Kara rozwścieczyła Pawła R. i najprawdopodobniej już wtedy zaczął obmyślać plan morderstwa. Śledczym wciąż nie udało się ustalić, w jaki sposób pozyskał broń. Zaatakował, gdy kobieta najmniej się tego spodziewała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Jurek Owsiak w żałobie. Nie żyje bardzo bliska mu osoba. Opublikował rozdzierający serce wpis
  3. Wszedł do jej mieszkania przez okno na 3 piętrze. Brutalny gwałt wstrząsnął polskim miastem
  4. Monika Brodka pilnie strzeże swej prywatności. Prawie nikt nie wiedział, jaki dramat rozgrywał się w jej domu
  5. Zdjęcia pośladków Kurdej-Szatan w sieci. To widok, którego nie da się zapomnieć

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News