Po miesiącach powraca sprawa morderstwa 10-letniej Kristiny z Mrowin. Nowe informacje będą wstrząsem dla wielu

Po miesiącach powraca sprawa morderstwa 10-letniej Kristiny z Mrowin. Nowe informacje będą wstrząsem dla wielu Źródło: .

Morderstwo, którego ofiarą była Kristina z Mrowin, wstrząsnęło całą Polską. Sprawa do dziś toczy się w sądzie, a właśnie na jaw wyszły nowe, wstrząsające fakty dotyczące zbrodni.

10-letnia Kristina została zamordowana 13 czerwca 2019 roku. Sprawca, 22-letni student z Wrocławia, Jakub A., zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem, a później upozorował gwałt, żeby odsunąć od siebie podejrzenia. Teraz na jaw wychodzą nowe, wstrząsające fakty w tej sprawie.

10-letnia Kristina zamordowana przez 22-letniego studenta

Przerażający był motyw zbrodni. Matka ofiary, Agnieszka, miała mieć rzekomo wcześniej romans ze studentem, ale w pewnym momencie odrzuciła jego zaloty. Ten nie mógł tego znieść, więc w ramach zemsty zabił jej córkę. Z racji, iż nikt nie podejrzewałby go o przestępstwo seksualne, myślał, że upozorowanie gwałtu pozwoli mu uniknąć sprawiedliwości.

Tak się jednak nie stało i student został zatrzymany przez policję, a cała akcja została nagrana i umieszczona w internecie. Rozpoczął się proces, który miał prowadzić do skazania sprawcy. W internecie wręcz zachęcano do linczu, pojawiły się nagrania sprzed murów więzienia, gdy 22-latek był do niego przetransportowany - można było na nich usłyszeć groźby tego, co inny więźniowi zrobią mordercy. Do skazania jednak jeszcze nie doszło, a na jaw wyszły nowe fakty.

Nowe fakty w sprawie zbrodni

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śledczym udało się odtworzyć wstrząsający przebieg zbrodni. Gdy Kristina wyszła ze szkoły, ruszyła na lekcje śpiewu do miejscowości znajdującej się niedaleko placówki. Wtedy też Jakub A. zaciągnął ją do auta, zabił przy pomocy noża i upozorował przestępstwo na napaść seksualną. Następnie pojechał do Imbramowic, gdzie pozbył się zwłok. Prokuratura potwierdziła, że morderstwo było planowane od dłuższego czasu.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

Obecnie student przebywa na obserwacji psychiatrycznej. Dopóki nie wpłynie ekspertyza lekarzy, prokuratura ma związane ręce. Jak wynika z najnowszych informacji, na czas trwania procesu skazano go na trzy miesiące aresztu. Tam nadano mu status więźnia niebezpiecznego i oddzielono od innych więźniów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Dostaniesz nawet ponad 1000 zł. Wystarczy zrobić konkretną rzecz w pracy
  3. Krzysztof Ibisz w żałobie. Życiowa tragedia sprzed roku nie daje o sobie zapomnieć
  4. Mężczyzna zapalił światło po udanym stosunku. Zobaczył przerażającą rzecz, od razu zaczął krzyczeć
  5. Przywiązał żonę do drzewa w lesie. Siekierą zrobił jej rzeczy dużo straszniejsze od śmierci, powód odbiera mowę

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News