WSZYSTKO było zmyślone! Sprawa Kreta i Tadli wywrócona do góry nogami

WSZYSTKO było zmyślone! Sprawa Kreta i Tadli wywrócona do góry nogami Źródło: fot. instagram.com/jarekkret

Jarosław Kret i Beata Tadla od 2013 roku byli w związku. Ich relacja miała się niedawno skończyć, o czym Kret powiedział w wywiadzie dla jednego z tabloidów. Teraz jednak wszystkiemu zaprzecza i twierdzi, że wszystko było zmyślone.

Z końcem lutego media obiegła szokująca wieść. Jarosław Kret i Beata Tadla się rozstali. W wywiadzie dla Faktu miał powiedzieć o tym sam dziennikarz. Jego wypowiedź była jednak dość niejasna i media, szczególnie zajmujące się rozrywką i show-biznesem, w pewnym momencie straciły orientację, na jakim etapie jest związek dziennikarzy.

Jarosław Kret i Beata Tadla się rozstali? Coraz więcej pytań

Ja mam swój własny dom na warszawskiej Starówce, Beata ma swój gdzie indziej. Nie chcę wnikać w szczegóły i o tym opowiadać, ale tak wygląda nasze życie. Każdy z nas ma swoje - stwierdził Kret w odpowiedzi na pytanie, czy rozstał się ze swoją partnerką. Media natychmiast podchwyciły temat, stwierdzając, że to jednoznaczne potwierdzenie. Późniejsze wypowiedzi najsłynniejszego w Polsce prezentera pogody, szczególnie jego wpisy na Instagramie, podały jednak w wątpliwość tę szokującą wieść. Obecnie nadal nie wiadomo tak właściwie, na jakim etapie jest związek Kreta i Tadli. Mnożą się pytania, jest też coraz mniej odpowiedzi. Zaczynają pojawiać się teorie spiskowe, według których cała sprawa jest tylko wymysłem na potrzeby promocji pary i programu "Taniec z Gwiazdami", w którym oboje wystąpili.

Wszystko zmyślone?

W poniedziałek portal Kozaczek.pl poinformował, że Kret miał zażądać od swojej partnerki zwrotu pierścionka zaręczynowego. Sprawę natychmiast skomentował prezenter, którego niezwykle wzburzyły nowe doniesienia medialne na temat związku z Beatą Tadlą. - Najpierw tabloidy wymyśliły zaręczyny, potem wymyśliły wzięcie ślubu, potem wymyśliły rozstanie, a teraz wymyśliły zwrot (wymyślonego) pierścionka zaręczynowego. Co jeszcze wymyślą? - napisał oburzony Kret na Instagramie. Z tego wpisu wynika, że nie było zaręczyn i pierścionka (a zatem nie mogło być także żądania jego zwrotu). Wynika z niego jednak także, że nie ma mowy o żadnym rozstaniu. Co w takim razie powoduje u Beaty Tadli łzy za każdym razem, kiedy jest pytana o tematy ślubne i związku z Jarosławem Kretem? WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. "Taniec z gwiazdami": 7 par, które połączył program
  2. Dramat Tadli wychodzi na jaw, Kret odcinał ją od rodziny. "Zakazana gęba"
  3. Ktoś straci pracę. Tadla na żywo spojrzała na Kreta i uderzyła MIAŻDŻĄCĄ ripostą
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News