Co na to Kaczyńska?! Jej córka pobiła kreacją Oliwię Bieniuk
Mikołaj Pilecki - 21 Czerwca 2018

Co na to Kaczyńska?! Jej córka pobiła kreacją Oliwię Bieniuk

Dorastające córki znanych Polek już dziś pragną zaistnieć w mediach. Wśród internautów trwa istny konkurs piękności i kontrowersji, w których uczestniczą Ewa Dubieniecka i Oliwia Bieniuk. W ostatniej konfrontacji zwyciężyła córka Kaczyńskiej.

Mając rozpoznawalnych rodziców naprawdę trudno choć przez chwilę nie pomyśleć o pójściu w ich ślady. Oliwia Bieniuk, córka zmarłej w 2014 Anny Przybylskiej, gwiazdy polskiego filmu już od dłuższego czasu powoli, lecz konsekwentnie przedziera się do medialnego mainstreamu. Choć jej ojciec Jarosław Bieniuk zastrzegał, iż dopóki córka nie skończy szkoły, nie zabierze się za rozwijanie kariery, Oliwię zna już cała Polska. Młoda kobieta pojawiła się w reklamach i na billboardach, a jej instagramowy profil obserwuje już ponad 60 tys. osób. Podobnie jest z córką Marty Kaczyńskiej Ewą, która, choć nie wykazuje ambicji celebryckich, to nie może narzekać na brak zainteresowania. Sławna matka i koneksje rodzinne oraz częste odwiedziny paparazzich są powodem, tak częstego pojawiania się jej w mediach. Internauci stworzyli między dziewczętami istną rywalizację, a ich najnowsze fotografie stały się jej częścią.

Córka Kaczyńskiej pobiła Bieniuk swoją kreacją

Dubieniecka odziedziczyła po mamie nie tylko wygląd, ale również pasję. Córka Kaczyńskiej uwielbia hippikę, na którą poświęca naprawdę wiele czasu. Profil Ewy jest przepełniony fotografiami, przedstawiającymi ją podczas jazdy i opieki nad końmi. Niedawno galeria zdjęć powiększyła się o jedno bardzo zagadkowe, które wskazuje na możliwą karierę filmową wnuczki tragicznie zmarłego prezydenta Rzeczypospolitej. Widnieje na nim mocno umalowana i zakrwawiona, a podpis brzmi: "Na planie. Może wyjść trochę cringe".Kadr pochodzi prawdopodobnie z filmu na bal gimnazjalny. Społeczność internetowa szybko dokonała porównania zdjęcia z fotografią Oliwii Bieniuk, utrzymanego w podobnym, mrocznym klimacie. Zdaniem oceniających, córka Kaczyńskiej wyszła dużo lepiej. Co na to bratanica Jarosława Kaczyńskiego, której starsza córka zyskuje coraz większa popularność w mediach?Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. Instagram.com/0liwia_bieniukChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Straszny atak na Katarzynę Dowbor. „Rozłajdaczona szmata”
  2. Rozpad Rodzinka.pl! Wielka gwiazda odchodzi
  3. Kompromitacja w DDTVN! Kamera próbowała to ukryć, ale wszystko było słychać
ZAMIANA<>lesz5Tak żyją córki najbogatszych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4547,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
lesz5Tak żyją córki najbogatszych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
<>rusin_wstepKinga Rusin i inne gwiazdy, które pokochały czworonogi [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
rusin_wstepKinga Rusin i inne gwiazdy, które pokochały czworonogi [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: Facebook.pl