Kraków: Bandyci z maczetami zaatakowali niewinnych nastolatków w autobusie

Kraków: Bandyci z maczetami zaatakowali niewinnych nastolatków w autobusie Źródło: screen/YouTube/Mój Prądnik

Kraków znalazł się w centrum uwagi po tym, gdy w środku dnia zaatakowano tam młodych chłopaków. Niewinni nastolatkowie zostali zaczepieni przez bandytów uzbrojonych w ostre maczety. Szczegóły wstrząsającego zdarzenia przypominają fabułę horroru. Aż ciężko uwierzyć, że to wszystko wydarzyło się w naszym kraju.

Kraków jest miejscem, gdzie doszło do wstrząsającego incydentu. 9 czerwca napastnicy zaatakowali kibiców klubu mając w rękach maczetę, gaz pieprzowy, a także inne przedmioty, które zabezpieczyła już policja. Do ataku doszło w autobusie pełnym starszych ludzi i dzieci. Pseudokibice, którzy odpowiadają za atak, zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy. Usłyszeli poważne zarzuty.

Kraków: pseudokibice zaatakowali pojazd pełen ludzi. Z maczetą w ręku zadawali ofierze kolejne ciosy

W godzinach popołudniowych doszło do dramatycznej sytuacji, o której donosiły media w całej Polsce. W pewnym momencie czterech chłopaków w wieku mniej więcej nastoletnim czekało na autobus, który lada chwila pojawić się miał na przystanku przy ul. Igołomskiego.

W pewnym momencie na przystanku pojawiły się także dziewczyny, które okazały się być fankami znanego krakowskiego klubu. Chłopiec z wspomnianej czwórki miał strój drużyny, która nie była lubiana przez krakowsi klub. Pojawienie się nastolatka w Krakowie bardzo rozzłościło więc dziewczyny, które zaczęły zachowywać się niezwykle agresywnie w stosunku do nastolatka i jego towarzyszy.

Po chwili jedna z agresywnych nastolatek zadzwoniła po znajomych pseudokibiców, których poprosiła o przybycie na kolejny, zbliżający się przystanek. Wtedy rozpoczęło się najgorsze. Kierowca dojeżdżając do przystanku zobaczył podejrzanych mężczyzn, którzy oczekiwali na autobus. Postanowił więc zablokować drzwi i niezwłocznie zawiadomić na miejsce służby. Chciał odjechać od miejsca zdarzenia, ponieważ bał się o zdrowie, a także życie pasażerów, które jego zdaniem było zagrożone. Nie mógł jednak, bo jeden z mężczyzn zatorował mu drogę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ucierpieli pasażerowie, w tym małe dzieci

Niestety, zablokowane drzwi nie podziałały na pseudokibiców, którzy w końcu poradzili sobie z nimi. Gdy je otworzyli wdarli się do środka. Jako pierwszy bójkę rozpoczął 45-latek, który zaczął wymachiwać pięściami w kierunku młodocianych. Razem z synem pobił chłopaka, który miał na sobie koszulkę z logiem wrogiego z klubu piłkarskiego. Następnie do akcji wkroczył mężczyzna, który maczetą zaczął okładać niewinnego kibica. Chłopak otrzymał wiele ran zadanych mu na oślep (co widać na filmie).

Teraz wszyscy pełnoletni, jak i niepełnoletni odpowiedzą za swoje czyny. Jak poinformowała policja w trakcie napadu użyto nawet gazu pieprzowego, który to został rozpylony wewnątrz pojazdu. W wyniku jego rozpylenia ucierpieli pasażerowie - w tym małe dzieci.

Fot. screen shot z youtube.com/Nasz Prądnik

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest śliczna. Gwiazda urodziła ją po 40 roku życia
  4. Gdzie mieszka Paweł Domagała? Żona gwiazdora to córka słynnego aktora
  5. Wstydliwa wpadka Margaret na wizji TVP. Gwiazda nie wiedziała, że jest na żywo, widzów poderwało z foteli
  6. Upokarzające sceny z Pałacu nigdy miały nie dostać się do mediów. Teraz wyszło na jaw, Markle została zrugana przez Harry'ego?

Źródło: Popularne.pl

Następny artykuł