Pani Małgosia sama zatrzymała złodzieja broni. Akcja jak z filmu

Pani Małgosia sama zatrzymała złodzieja broni. Akcja jak z filmu Źródło: Fot. screen shot z youtube.com/TrutenAndrzej [zdjęcie poglądowe]

Kradzież, która miała miejsce w woj. lubuskim, przejdzie do historii. Sprawca, który dopuścił się tego czynu, sam zwrócił przedmiot, który wcześniej ukradł. Przeprosił Panią Małgosię - właścicielkę sklepu, która stała się bohaterką. Akcja jak z filmu kina akcji.

Kradzież okazała się być bardzo złą decyzją, której pewien mężczyzna będzie jeszcze długo żałował, gdy pójdzie z powodu niej do więzienia. Zadarł z panią Małgosią, a to twarda kobieta z charakterem, która nie pozwoli ze sobą pogrywać.

Zaledwie kilka godzin po kradzieży przestraszony złodziej wrócił do sklepu i sam oddał pieniądze Pani Małgosi, która następnie powiadomiła policję. Teraz mężczyzną zajmuje się prokuratura.

Kradzież była złą decyzją. Przestraszony złodziej sam wrócił do sklepu, aby naprawić wyrządzoną szkodę

Pewien mężczyzna z Żagania postanowił odwiedzić jeden ze sklepów, w którym można było zaopatrzyć się w sportową broń. Właścicielka sklepu, pani Małgosia, nie spodziewała się, że klient, który właśnie pojawił się u progu, za chwilę postanowi ją okraść.

Poprosił on sprzedawczynię, aby podała mu broń sportową, która zamknięta była w specjalnej gablocie, w której przechowywano przedmioty o bardzo wysokiej wartości. Gdy mężczyzna otrzymał broń nagle odwrócił się w kierunku drzwi i zaczął uciekać. Wstrząśnięta Pani Małgosia już wtedy wiedziała, że nie odpuści bezczelnemu złodziejowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zorientowała się, że dysponuje przecież monitoringiem. Kamera z pewnością zarejestrowała złodzieja, a więc internauci nie powinni mieć problemu z jego identyfikacją. Pani Małgosia opublikowała nagranie w sieci, a użytkownicy Facebooka w mgnieniu oka pomogli jej rozwiązać zagadkę i ujawnili tożsamość złodzieja.

Złodziej najprawdopodobniej dowiedział się o tej "internetowej akcji", bo niedługo po dokonaniu kradzieży postanowił skruszony wrócić do sklepu pani Małgosi. Przeprosił ją za to, co zrobił, a następnie oddał jej pieniądze za broń, bowiem niestety zdążył już sprzedaż ją "na czarnym rynku".

Na pani Małgosi przeprosiny nie zrobiły jednak wrażenia. Była nieugięta i nie dała się przeprosić, bo musiało być jak w filmach - sprawiedliwość musiała wygrać. Natychmiast powiadomiła policję, a ta aresztowała przestraszonego i zrospaczonego mężczyznę. Teraz do czynienia będzie miał z prokuraturą i wszystko wskazuje na to, że bohaterską panią Małgosię popamięta na bardzo długo. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia gwiazda po porodzie pokazała się w bikini. Wygląda obłędnie
  2. Krystyna Pawłowicz w młodości była naprawdę ładna. Jak posłanka wyglądała kiedyś?
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  5. Rodowicz mieszka w 100-letniej willi, która ścina z nóg
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News