Kożuchowska wybłagała pracę? Nie uwierzycie, co teraz będzie robić

Kożuchowska wybłagała pracę? Nie uwierzycie, co teraz będzie robić Źródło: fot. youtube.com/TVP VOD

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej znanych aktorek w polskim show-biznesie. Niestety w ostatnim czasie jej gwiazda delikatnie przygasła. Teraz w poszukiwaniu angażu, zgłosiła się tam, gdzie nikt by się jej nie spodziewał.

Serialową Hankę Mostowiak z "M jak miłość" znają wszyscy, nawet nieśledzący przygód bohaterów największego hitu TVP. Kożuchowską, która zabłysnęła w połowie lat 90., po dziś dzień wymienia się w gronie największych gwiazd jej pokolenia i polskiego filmu w ogóle. Aktorka wystąpiła w takich produkcjach jak "Kiler", "Kiler-ów 2óch" czy "Listy do M" oraz wielu cieszących się ogromną popularnością serialach. Niedawno jednak zakończyły się zdjęcia do "Drugiej szansy", a "Rodzinka.pl" traci na oglądalności. By móc przeżyć, aktorka musi grać, tak więc gwiazda postanowiła poszukać angażu w bardzo nietypowym dla siebie miejscu. Aż trudno uwierzyć, gdzie wystąpi.

Małgorzata Kożuchowska wybłagała pracę

Jak podają media, Kożuchowska przez dłuższy czas rozglądała się za pracą, kontaktując się z wieloma reżyserami. Głośno zrobiło się o niej wówczas, gdy w jednym z wywiadów poprosiła o rolę w produkcji Patryka Vegi. W mediach zaszumiało i zarzucano jej błaganie i żebranie o pracę. Właśnie okazało się, że reżyser wysłuchał próśb aktorki. Doprawdy trudno w to uwierzyć, ale Kożuchowska zagra i Vegi policjantkę, której kreacja będzie powodem do zadowolenia dla jej fanów. Niczym kiedyś aktorka, mundurowa będzie osobą zadziorną i bezkompromisową. Z racji otrzymania roli gwiazda nie poleciała nawet do Japonii, gdzie miała świętować rocznicę ślubu z Bartkiem Wróblewskim. - Małgosia wcieli się w ostrą policjantkę. Jej bohaterka to twarda i bezwzględna babka, która potrafi "rzucić mięsem" - powiedziała magazynowi "Flesz" osoba będąca blisko produkcji nadchodzącego filmu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Klanu szokuje wyznaniem! Wini dzieci za swoją porażkę
  2. TVN zbeształo Magdę Gessler! Mają jej dość
  3. Angelika Mucha broni Deynn i Majewskiego. „Nie możemy wchodzić komuś w życie prywatne”
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News