Kożuchowska przetrzepana! Dorwały ją służby, musiała ŚCIĄGNĄĆ z siebie...

Kożuchowska przetrzepana! Dorwały ją służby, musiała ŚCIĄGNĄĆ z siebie...

Aktorka na pewno nie czuła się w tym momencie zachwycona. Kożuchowska jest wściekła na służby, kazali jej to ściągać, wszyscy na nią patrzyli.

Długo tego nie zapomni, Małgorzata Kożuchowska została wręcz upokorzona. Aktorka właśnie wybierała się na upragnione wakacje do Włoch ze swoim mężem. Służby ten wyjazd na pewno jej uprzykrzyły. Nie ważne ile zarabiasz, kim jesteś i w jak wielu filmach i serialach ktoś zagrał. Sławne osoby dla służb bezpieczeństwa są tak samo potencjalnie niebezpieczne, jak zwykły Kowalski. Aktorka przekonała się o tym na własnej skórze. ZOBACZ TAKŻE: To KONIEC! Tyszkiewicz odeszła Nie ma żadnej taryfy ulgowej, kiedy chodzi o bezpieczeństwo. Przed podróżą na lotnisku każdy z nas musi przejść kontrolę. Również Kożuchowską to czekało.

Kożuchowska poniżona przez służby

Aktorka po przejściu przez bramki niestety musiała się rozebrać. Ochroniarze kazali zdjąć jej pasek od spodni i przejść jeszcze raz. Zajrzeli także do jej walizki. Kożuchowska oburzyła się, ponieważ nie wyobraża sobie jak sławna aktorka mogłaby wnieść coś niebezpiecznego na teren lotniska i w dodatku, żeby ją szczegółowo przeszukali. Na szczęście okazało się, że nie ma przy sobie nic niebezpiecznego i to właśnie przez pasek bramka zaalarmowała służby. ZOBACZ TAKŻE: Widzowie załamani! Koszmarna ŚMIERĆ zmieni „M jak Miłość” Teraz aktorka może rozkoszować swoimi wakacjami we Włoszech. Podzieliła się już zdjęciami na Instagramie i jak widać ten incydent nie popsuł jej humoru. Kożuchowska poniżona przez służby Screen fakt.pl Kożuchowska poniżona przez służby Screen fakt.pl Źródło: fakt.pl Następny artykuł