Fakt, iż najpopularniejsze osoby w naszym kraju są na co dzień obserwowane przez fotoreporterów, czekających chociaż na najmniejszą ich wpadkę, nie jest w żaden sposób zadziwiający. Jedną z przyłapanych przez paparazzi na gorącym uczynku gwiazd okazała się właśnie Małgorzata Kożuchowska. O oburzającym zachowaniu znanej aktorki poinformowali dziennikarze „Faktu”. 

Celebrytka do tej pory uznawana była za bardzo spokojną, odpowiedzialną osobę. Po tym wydarzeniu wielu fanów zmieniło jednak swą opinię na jej temat. Jak się bowiem okazało, Kożuchowska została przyłapana na… łamaniu przepisów drogowych.

Dziennikarze „Faktu” dotarli do kontrowersyjnych informacji udostępnionych przez polskich fotoreporterów. Byli oni ponoć świadkami momentu, w którym popularna aktorka „dojechała do końca wąskiej ulicy, upewniła się, że w pobliżu nie ma żadnego radiowozu i zignorowała nakaz jazdy w prawo, na przekór skręcając w przeciwną stronę”.

Pokaźna lista wykroczeń

Poza tym artystka miała przekroczyć linię ciągłą oraz wjechać na powierzchnię, która wyłączona została z ruchu. Według dziennikarzy celebrytka za swoje nieodpowiedzialne zachowanie powinna zostać ukarana mandatem wysokości 350 złotych.

Sama Kożuchowska do tej pory nie skomentowała osobliwych rewelacji reporterów. Jak przyznali informatorzy, powinna ona bardziej uważać na drodze. To, że tym razem jej się upiekło, nie oznacza bowiem, że kiedyś nie zostanie przyłapana przez policję lub nie spowoduje wypadku, którym wyrządzi komuś poważną krzywdę.

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]


Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

Zobacz również