Kożuchowska straciła role. Dorabia w supermarkecie

Kożuchowska straciła role. Dorabia w supermarkecie Źródło: Fot. Instagram/Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska ostatnio zdecydowanie nie może mówić o powodzeniu zawodowym. Aktorka straciła role. Z tego powodu musi dorabiać sobie w supermarkecie!

Trzeba przyznać, że to niecodzienny widok. Do tej pory Kożuchowska była jedną z najbardziej rozchwytywanych, polskich aktorek. Teraz utrata ról zmusiła ją do szukania pieniędzy gdzie indziej. Niedawno głośno zrobiło się o tym, że nie zobaczymy już Drugiej szansy z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej, a i Rodzinkę.pl, w które gra jedną z większych ról czeka smutny koniec. Chociaż artystka ma wrócić na deski Teatru Narodowego to teraz szuka alternatywnych form zarobku.

Kożuchowska dorabia w centrum handlowym

Ostatnio można było spotkać Kożuchowską w roli wodzirejki w jednym z krakowskich centrów handlowych. Trzeba przyznać, że nie była to najambitniejsza rola w jej życiu. Chałturzenie nigdy nie jest dla gwiazd filmu chlubą, ale czasem bywa koniecznością. Jeśli Kożuchowska chce utrzymać się na tym poziomie życia, na który wkroczyła grając w największych produkcjach telewizyjnych to musi się naprawdę postarać. Gustuje bowiem w bardzo drogich strojach i dodatkach.  1. Polska aktorka chciała popełnić samobójstwo. Straszne doniesienia
  2. Koszmar w niedzielę! 50 rannych, 30 zabitych
  3. Dramatyczny wpis żony posła. Załamana tym, co się z nim dzieje
Źródło: pudelek.pl   Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu