Kożuchowska przesadza z alkoholem?! Szokujące słowa Tyszki

Kożuchowska przesadza z alkoholem?! Szokujące słowa Tyszki Źródło: fot. Instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska zachwyca widzów telewizji i kina od niemal ćwierćwiecza. Czy aby jednak na pewno przez cały ten czas artystka nie uniknęła problemu, który dotyka większość znacznej części jej kolegów i koleżanek po fachu, nadużywania alkoholu? Takie informacje o gwieździe burzą jej wizerunek wzorowej wiernej Kościoła łacińskiego i polskiej matki.

Jaka naprawdę jest aktorka znana m.in. z filmów o płatnym zabójcy, Killerze czy seriali "M jak miłość" i "Rodzina.pl"? Sama gwiazda z roku na rok konsekwentnie walczy o utrzymanie obecnej opinii o sobie. ZOBACZ TAKŻE: Gigantyczne oszustwo w „M jak Miłość!” Widzowie nie mogą w to uwierzyć Co to za opinia? Kożuchowska pisuje prawicowe felietony, deklaruje głęboką katolicką wiarę i kamienną twarz. Inny jej obraz co jakiś czas prezentują jednak jej przyjaciele. Jedną z tych osób jest Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka w swojej książce "Bomba" zawarła opis charakteru Kożuchowskiej, który mija się z tym, co widzimy w telewizji. ZOBACZ TAKŻE: Aktor z „Plebanii” nie wytrzymał. Ostro zaatakował PiS - Kożuchowska, o czym nie każdy wie, ma dwie twarze. Ta oficjalna to twarz uduchowionej felietonistki gazety prawicowej, prowadzącej program katolicki, ucieleśnionej zwyczajności w postaci Hanki Mostowiak. Ma też drugą twarz - to megazabawna, inteligentna, złośliwa i świntusząca kobieta, która, gdy ją nastrój poniesie, zatańczy, zaśpiewa i zabawi się do rana siarczyście przy tym klnąc - pisze Korwin Piotrowska.

Kożuchowska przesadza z alkoholem?!

Karnawałową "wersję" Kożuchowskiej przedstawił również Marcin Tyszka. Fotograf jakiś czas temu napisał pod swoim postem na Instagramie,jak wyglądało jego spotkanie z aktorką. ZOBACZ TAKŻE: Wstrząsające. Tak wyglądały ostatnie chwile Kotulanki - Znamy się z 20 lat, możemy się nie widzieć pół roku, a jak się spotkamy, to jakby czas się zatrzymał ... spotkanie na szczycie  z Małgorzatą Kożuchowską to 8 godzin gadania non stop ... i sporo prosecco, tak że głowa dziś boli (podobno tylko mnie) - napisał. Pomimo reprymendy ze strony gwiazdy filmu, Tyszka nie trzyma języka za zębami. W rozmowie z Newserią zdradził jeszcze więcej szczegółów z życia swojej przyjaciółki. ZOBACZ TAKŻE: Coś złego dzieje się z Justyną Żyłą. Jej znajomi wygadali się mediom - Prywatnie, kiedy czuje się bezpiecznie, jest mega wyluzowaną kobietą z ostrym poczuciem humoru, potrafi też wypić niejedną butelkę prosecco i przede wszystkim cieszy się życiem - paplał radośnie fotograf. Spędzamy fantastyczny czas, łażąc po parku, chodząc na wino, kładąc się o piątej rano, później każde z nas wraca do swojego życia, Małgosia jeszcze do rodziny, ale ten sentyment pozostaje - wyjawił Tyszka. źródło: pudelek.pl Następny artykuł