Nie tylko śmierć brata. Beata Kozidrak w żałobie i rozpaczy, nie zdążyła

Nie tylko śmierć brata. Beata Kozidrak w żałobie i rozpaczy, nie zdążyła

W momencie, w którym Beata Kozidrak dowiedziała się, że zmarł nagle jej brat, Jarosław Kozidrak, była naprawdę zrozpaczona. To wszystko dlatego, że po pierwsze w ogóle nie spodziewała się, że brat tak szybko odejdzie, a po drugie, nie zdążyła zrobić przed jego śmiercią bardzo ważnej rzeczy. 

Brat Beaty Kozidrak - Jarosław, był jednym z założycieli zespołu Bajm. Artysta zmarł nagle 12 czerwca. Momentalnie o jego nagłej śmierci zaczęły rozpisywać się wszystkie media. Siostra zmarłego do teraz nie może wyjść z szoku. Nic bowiem nie wskazywało na taką tragedię. Z tego właśnie powodu nie zdążyła zrobić bardzo ważnej sprawy.

Beata Kozidrak jest załamana

Beata totalnie nie może pozbierać się po tej stracie. Nie tylko dlatego, że sprawa śmierci Jarosława jest zagmatwana i zajmuje się nią prokuratura, ale również dlatego, że artystka nie zdążyła zamknąć spraw osobistych. Beata nie może sobie poradzić z tym, że nie zdążyła pożegnać się, ale i pojednać z bratem. Jarosław opuścił zespół Bajm w latach 80-tych. Wszystko przez to, że miał konflikt z Andrzejem Pietrasem, mężem Beaty. Pozostawali od tego momentu w dość otwartym konflikcie. - Beata po cichu liczyła, że jubileusz Bajmu wszystko zmieni. Nieraz to powtarzała. Wcześniej oboje byli uparci. Ani Beata, ani Jarek nie potrafili wyciągnąć ręki na zgodę - mówił anonimowy informator gazety Fakt. To nauka na przyszłość, z pojednaniem zwlekać nie warto. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia ciężarnej Sochy. Śmierć tuż przed narodzinami zawaliła jej świat
  2. Magda Gessler przyłapana! „Oszukała nas”
  3. Wzruszające wyznanie Czerwińskiej. Łzy same płyną do oczu
  4. Dramat gwiazdy M jak Miłość. Straciła wszystko, jest bez grosza
  5. Skoki w Lillehammer. Polacy zszokowali tym co zrobili w hotelu
Źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News