Niespodziewana, straszna tragedia. Dziś Polska żegna pisarkę i 2 kultowych muzyków

Niespodziewana, straszna tragedia. Dziś Polska żegna pisarkę i 2 kultowych muzyków

Smutne wydarzenia miały miejsce w Polsce w czerwcu. Dzisiejszy dzień jest szczególnie pełen żalu, bowiem to właśnie teraz pożegnamy pisarkę i dwóch kultowych muzyków. Barbara Wachowicz, Jarosław Kozidrak i Robert Brylewski zostaną pochowani tego samego dnia.

Te trzy śmierci wstrząsnęły Polską. Odeszła wielka pisarka, autorka biografii słynnych Polaków, Barbara Wachowicz. Zmarli również muzycy - Rober Brylewski i Jarosław Kozidrak. Dzisiejszy dzień jest szczególnie symboliczny, bowiem to właśnie w nim odbędą się wszystkie te pogrzeby.

Jarosław Kozidrak, Robert Brylewski i Barbara Wachowicz odeszli

Nagła śmierć tych wszystkich postaci była niespodziewaną i straszną tragedią. Najpierw na warszawskich Powązkach Wojskowych pochowany zostanie Robert Brylewski, muzyk takich punkrockowych zespołów jak Armia czy Brygada Kryzys. Bliscy zmarłego poprosili, żeby na pogrzeb nie przynosić kwiatów. Zamiast nich poprosili o finansowe wsparcie dla fundacji zajmującej się dziećmi chorymi na wadę serca Na tym samym cmentarzu spocznie potem Barbara Wachowicz. Jej rodzina wyszła z podobną inicjatywą, ponieważ pisarka nie lubiła ciętych kwiatów. Prochy Wachowicz zostaną złożone do grobu w fioletowej urnie. Kolor ten nie jest przypadkowy - cały życie pani Barbara ubierała się na fioletowo i zdecydowanie była to jej ulubiona barwa. Ostatni pogrzeb odbędzie się w Lublinie, rodzinnym mieście zmarłego. Jarosław Kozidrak odszedł nagle, a okoliczności jego śmierci bada prokuratura. Współzałożyciel zespołu Bajm, brat Beaty Kozidrak spocznie na jednym z lublińskich cmentarzy o godzinie 12:00. Ten dzień śmiało możemy poświęcić zadumie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Bożena Dykiel się poddała. Niepokojące słowa aktorki
  2. Poważny kryzys w małżeństwie Kurdej-Szatan. Gwiazda TVP martwi się o przyszłość
  3. PiS chce całkowicie zakazać Polakom pornografii. „Oddziałuje na mózg”
  4. Powinnaś robić to po SEKSIE. To ważne dla zdrowia
  5. Amerykańska Akademia Filmowa wyrzuca Romana Polańskiego i Billa Cosby’ego
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News