Świat nie przestaje nas zadziwiać. Codziennie dowiadujemy się o niesamowitych wydarzeniach z każdego zakątka naszej planety. Im bardziej coś jest przerażające, tym bardziej nas ciekawi. Nie inaczej było tym razem.

W Indiach doszło do absolutnie niezwykłego wydarzenia. Gdy wieśniacy zobaczyli, jak wygląda koźlę, które właśnie przyszło na świat, pobledli ze strachu. Tajemnicza kreatura okrzyknięta została „demoniczną”. Wszystko dlatego, że jej pysk przypomina ludzką twarz. Opinie okolicznych mieszkańców, co do pochodzenia zwierzęcia, są podzielone.

Część ludzi twierdzi, że demoniczna koza to wynik zapłodnienia ze strony człowieka, inni, że to kara boska, a jeszcze inni, że jest wynikiem czarów. Żadne z tych wytłumaczeń nie ma jednak zbyt wiele wspólnego z nauką.

Zdjęcie przedstawiający efekt dziwacznego działania genów udostępniono ponad pół miliona razy. W internecie zamieściła je Samira Aissa. Dziewczyna chciała jedynie podzielić się niezwykłą wiadomością ze swoimi znajomymi. Zapewne nie spodziewała się takiego przyjęcia jej materiału przez internautów z całego świata.

– W Indiach odkryto dziwne stworzenie. Kształtem przypomina człowieka, co spowodowało w wiosce przerażenie i panikę – takim opisem opatrzyła szokujące nagranie.

https://www.facebook.com/Noordelyse/posts/333793007045621

...

Zobacz również