Marian Kowalski z ugrupowania Narodowcy RP ostro wypowiedział się na temat Komitetu Obrony Demokracji. Były kandydat na prezydenta był organizatorem kontrmanifestacji, które odbywały się obok marszów KOD-u. 

– Teraz się skarżą KOD-ziarze, że ja mówiłem, że ich pozabijam. Moi drodzy, wiecie, że ja nie rzucam słów na wiatr. To wy tak nie od razu na policję, jakbym obiecał, to bym dotrzymał słowa. Naprawdę nie jesteście warci tego. 

– Sami sobie walicie gole, jak przy pani Anders. Już każdy wie, że to nie żadne 100 000 inteligentów, tylko zbieranina chamów, idiotów i zwykłych UB-owców. 

– Latacie na psiarnię, najpierw się umawiacie na przestrzeganie reguł na manifestacjach, że nie będziemy się zbliżać na 5 metrów, potem prowokujecie i lecicie na psiarnię, jeszcze kłamiecie, że ktoś chciał was pozabijać. Dobrze, że nie zeszczaliście się w spodnie, bo był mróz. 

ZOBACZ TAKŻE – Staniszkis: Andrzej Duda powinien zostać instruktorem narciarskim

ZOBACZ TAKŻE – Najostrzejsze fragmenty głośnego wywiadu Kaczyńskiego dla „RZ”

ZOBACZ TAKŻE – Petru: Polska potrzebuje permanentnego protestu, nie będzie ustępstw

źródło: Idź Pod Prąd

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.