Kowalski EKSPLODOWAŁ. "Sk*rwysyńskie państwo, sp*erdalać do TVN" (VIDEO)

Kowalski EKSPLODOWAŁ. "Sk*rwysyńskie państwo, sp*erdalać do TVN" (VIDEO) Źródło:

Marian Kowalski eksplodował. Kontrowersyjny narodowiec w emocjonalny, ostry i wulgarny sposób skomentował wieści o współpracy polskiego kontrwywiadu z Rosją. W pełen emocji sposób zaatakował Platformę Obywatelską. 

Marian Kowalski komentuje bieżące wydarzenia i zaczyna coraz ostrzej wypowiadać się na temat sceny politycznej. Najczęściej na celownik w pełen emocji i wulgarny sposób bierze takie formacje jak Platformę Obywatelską czy Nowoczesną oraz środowiska lewicowe. Tym razem oberwało się tym pierwszym.

- W ramach tej formalnej współpracy, o której premier niby nie wiedział, był katalog wspólnych zagrożeń, jednym z nich był Pakt Północnoatlantycki i Ameryka! Słuchajcie, jeżeli rosyjski wywiad miał sojusznika w Polsce w postaci kontrwywiadu do walki z Amerykanami, to żyliśmy w skurwysyńskim państwie rządzonym przez prorosyjską juntę bandytów i morderców z Platformy Obywatelskiej! - ostro komentował Kowalski.

Były kandydat na prezydenta RP zaczął apelować, by Polacy przestali płacić abonament na telewizję publiczną. Przekonywał, że można wznowić płatności dopiero wtedy, gdy politycy Platformy Obywatelskiej nie będą zapraszani do TVP i "spierdolą do TVN-u".

- Te bydlaki z Platformy Obywatelskiej są zapraszane do telewizji publicznej, pokazywanie ich jest kpiną z nas wszystkich. Nie płaćcie abonamentu dopóki tych zdrajców będą wpuszczać do jakiegokolwiek kanału telewizji publicznej, niech spierdalają do TVN-u! - krzyczał rozemocjonowany Kowalski.

Poniżej video. Jeśli nie załaduje się od razu, należy chwilę odczekać.
  Kpiną z nas wszystkich jest wpuszczanie do telewizji publicznej bydlaków z PO - zdrajców i morderców! Nasz komentarz:https://www.youtube.com/watch?v=JTIl5b96-sM&t=25s&index=2&list=PL2ohxIBhD5D5tUAF6ym_XnNhfhZ6c_Cot Opublikowany przez Marian Kowalski na 14 marca 2017
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News