Na profilu Mariana Kowalskiego doszło do ostrej wymiany zdań z jednym z internautów, który nazwał jednego z liderów Ruchu Narodowego „liberalną kur*ą”. Marian Kowalski zaapelował, by internauta powiedział mu to twarz. Nie można oczywiście wykluczyć, że narodowiec nie pisał tego osobiście, a został „wyręczony” przez administratora oficjalnej strony, aczkolwiek po 14 godzinach od publikacji wymiana zdań nadal tam jest i zbiera rekordy popularności. 

Kowalski bardzo negatywnie odniósł się do współpracy z ruchem Kukiza, w którym jak twierdzi, są „ludzie systemu”. Kowalskiemu nie spodobało się również to, że „jedynką” na listach Kukiza jest Liroy. Raperowi daleko do poglądów Kowalskiego. Popiera m.in związki partnerskie, a w jego teledysku w 2011 roku występował Janusz Palikot.

Pod wpisem o Kukizie Kowalski napisał, że jest to „skala upadku”, przed którą ostrzegał. Następnie został nazwany przez jednego z internautów „liberalną kur*ą”. Kowalski zripostował „powiedz mi to w twarz szmato”, a jego komentarz zdobył ponad tysiąc polubień.

Następnie Kowalski napisał: „nie znoszę takich napinaczy fejsikowych.jak dostanie liścia to na psy leci albo chce kasy.maska na ryju,brzydki taki czy do matki podobny?” i otrzymał ponad 200 polubień.

kowalski2

 

kowalski4

kowalski3

 

 

Zobacz również

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Zobacz również