kowalski lis
Wiadomości Pikio - 14 Września 2015

Kowalski bardzo ostro o Lisie: Nazistowski sukinsyn! (video)

Marian Kowalski wypowiedział się dla Pikio.pl (tu pełen wywiad) na temat dziennikarza TVP Tomasza Lisa. Odniósł się do niego w związku ze słynnym zdjęciem martwego syryjskiego chłopca, które Lis pokazywał czytelnikom Newsweeka oraz widzom TVP 2, a które okazało się inscenizacją wykorzystującą dramat dziecka (LINK). 

Choć w żaden sposób nie umniejsza to dramatu, okazuje się, że fotografia jest inscenizacją. Wykorzystana została tragedia, by zrobić odpowiednie zdjęcie. Syryjski chłopczyk tak naprawdę został znaleziony 2 września w innym miejscu tureckiej plaży. Ciało przeniesiono gdzie indziej i dopiero tam wykonano fotografię z odpowiednim ujęciem. - Redaktor Lis, ten niebieskooki blondynek, jest typowym sukinsynem nazistowskim, który okłamuje Polaków w telewizji publicznej. Kto będzie trzymał tego bydlaka na stanowisku w telewizji publicznej powinien zostać pobity na ulicy, a jego żona ogolona! - rzekł Marian Kowalski. - To jest działalność jak za czasów hitlerowskich, gdy kobiety, które łajdaczyły się z hitlerowcami były strzyżone do gołej skóry. Dzisiaj za tą zdradę trzeba robić znowu to samo, bo ci zdrajcy idioci, nigdy się nie otrząsną - dodał, a następnie przeszedł do tematu Kościoła katolickiego.Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEMhttps://www.youtube.com/watch?v=y_JyM26DmucPolecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEMObserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News