koty
Reddit hiimanemo
Mateusz Sidorek - 16 Maja 2020

Ciężko w to uwierzyć, ale na zdjęciu jest aż sześć kotów. Tylko 5% osób zauważa szóstego za pierwszym razem

Jak tylko zobaczycie ten obrazek, dostrzeżecie na nim koty. Pewnie zaczniecie się zastanawiać, na czym ma polegać trudność tej zagadki, skoro futrzaki są na pierwszym planie. Jednak zaskoczymy was. Fotografia przedstawia aż sześć czworonogów. Jeden z nich znalazł bardzo wspaniały sposób na to, by się ukryć. Sprawdźcie, czy potraficie go wytropić.

Koty, które zobaczycie zaraz po spojrzeniu na obrazek, to nie wszystkie zwierzęta, jakie ukryły się na fotografii. Gdzieś schował się jeszcze szósty futrzak, najsprytniejszy z całej paczki. Ten cwany kociak rzucił prawdziwe wyzwanie internautom. Jedynie 5% bystrzaków potrafiło dostrzec ukrytego malucha. Podejmiecie wyzwanie i spróbujecie znaleźć tego spryciarza?

Polacy spożywają ją każdego dniaPolacy spożywają ją każdego dnia w dużych ilościach. Okrutnie niszczy nasz organizm, szkody są znaczneCzytaj dalej

Przed zrobieniem fotografii koty ustawiły się grzecznie. Jeden z nich jednak się zbuntował i powinien się schować. Przez jego wybryk masa internautów zastanawia się teraz, jak to możliwe, że ukrył się tak dobrze. Do tej pory zaledwie 5% użytkowników potrafiło odkryć kryjówkę malucha. Zdjęcie opublikowane przez jednego z użytkowników portalu Reddit jest prawdziwym wyzwaniem.

Niewidoczne koty

Koty to jedni z najwytrawniejszych graczy w chowanego. Na pewno wielokrotnie widzieliście już fotografie, na których te zwierzęta po mistrzowsku potrafiły wtopić się w tło, które pasowało do koloru ich sierści. Te czworonogi nie mają problemu, aby zniknąć wśród pluszaków, krzaków, na ramionach gosposi, a nawet w stosie poukładanych, drewnianych klocków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta przejrzała telefon ukochanegoPrzejrzała telefon ukochanego, po czym popełniła samobójstwo. Ujrzała przerażające rzeczy, tylko dla osób o mocnych nerwachCzytaj dalej

Kto jest lepszym towarzyszem dla człowieka - koty czy psy? Ten spór toczy się od lat i prawdopodobnie nigdy się nie skończy. Jednak mamy dowody na to, że to kociaki są większymi spryciarzami. Na pierwszy rzut oka wydawać wam się może, że na zdjęciu jest pięć kotów. W rzeczywistości jest ich więcej o jednego zdolniachę. Internauci, jak tylko się o tym dowiedzieli, złapali się za głowy.

Dzisiaj grzeje:

1. Stało się. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło właśnie przebicie kolejnej bariery

2. Porażające dane ze Śląska. Niemal 14 razy więcej zakażonych, niż w kolejnym województwie na liście

Wszyscy jednak postanowili odnaleźć koty. Niestety okazało się, że to zadanie nie należy do najłatwiejszych. Ten mały spryciarz jest jednym z najlepszych graczy w chowanego. Bądźcie jednak cierpliwi i rozglądajcie się uważnie, a dołączycie do elitarnego grona bystrzaków, którym udało znaleźć kryjówkę futrzaka. Wskazówka: przyjrzyjcie się dokładnie cieniom, to miejsce, w którym mogą chować się czarne koty. Wszystkim fanom opowieści kryminalnych polecamy też naszą detektywistyczną zagadkę.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

Źródło: Reddit/hiimanemo

Najlepsze newsy dnia:

  1. Suczka „poprosiła” ratowników o uratowanie jej szczeniaków. Gest psa wzrusza do łez
  2. Sfinks znalazł nietypowe miejsce do kąpieli. Nagranie powala na łopatki
  3. Kobieta dostała absurdalną karę od Sanepidu. Musi zapłacić 10 tysięcy złotych, kara może dosięgnąć każdego
  4. Prawda ujrzała światło dzienne dopiero po latach. Tadeusz Rydzyk ostro się wkurzył, wystarczyły cztery słowa
  5. Pod żadnym pozorem nie reaguj na jedną wiadomość od znajomych w social mediach. Możesz stracić dużo pieniędzy
  6. Pilny komunikat do Polaków. Władze miasta mają dość, straciły cierpliwość

Dziewczyna pokazała zdjęcie z córeczką19-latka wstawiła zdjęcie z córeczką. Wszystkim umknął jeden szczegół, prawda jeży włos na głowieCzytaj dalej

źródło: Reddit

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News