Wrzuciła do sieci nagranie, pokazuje, co zrobiła z 29-letnim kotem. Treść filmiku odbiera mowę, ciężko w to uwierzyć

Wrzuciła do sieci nagranie, pokazuje, co zrobiła z 29-letnim kotem. Treść filmiku odbiera mowę, ciężko w to uwierzyć Źródło: Reddit.com Emmulah

Koty żyją zwykle kilkanaście lat, ale ten zwierzak dzielnie się trzymał. Właściciel opublikował w sieci nagranie z 29-letnim pupilem, internauci przecierają oczy ze zdumienia.

Koty nawet w warunkach domowych zwykle żyją kilkanaście lat, jednak ten twardziel przeżył ich niemal 30. Właściciel opublikował w sieci film, na którym pokazuje, co robi ze swoim wiekowym pupilem. Internauci byli zaskoczeni nagraniem, naprawdę ciężko w to uwierzyć.

Koty przeciętnie przeżywają około kilkunastu lat

Nawet najlepiej traktowane przez właścicieli koty zwykle przeżywają kilkunaście lat, jednak Margo należy do wyjątków. Kotka ma już 29-lat i choć jej futro już nie wygląda olśniewająco i zmaga się z pewnymi problemami zdrowotnymi, to pomimo swojego sędziwego wieku dalej całkiem nieźle się trzyma.

Właścicielka Margo opublikowała w sieci nagranie ze swoim starym pupilem, internauci przecierali oczy ze zdumienia. Naprawdę trudno uwierzyć w to, co zrobił.

Kotka dożyła niemal 30 lat

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na nagraniu widać Margo, która stoi przy kanapie oparta o nią przednimi łapkami. Sierść drobnej kotki jest biała w czarne łatki i gdzieniegdzie na ciele ma już ślady wytarcia oraz liczne kołtuny. Kobieta najpierw wita się ze zwierzakiem, a później pyta Margo, czego chce. Wtedy kotka wyciąga łapę i przyciąga rękę właścicielki do siebie. Opiekunka kota wciąż udaje, że nie rozumie, o co chodzi, dlatego zwierzak ponawia swoje ponaglenie o pogłaskanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Szumowski nie pozostawia złudzeń, wyjawił prawdę o końcu epidemii. Minister przekazał fatalne wiadomości

2. Rzecznik polskiej policji opublikował niepokojące nagranie. Powinniśmy się bać?

Internauci są zdumieni tym, jak żywotna i pełna energii jest 29-letnia kotka. Nie spodziewali się, że zwierzak w tym wieku będzie tak pełen życia. Pod nagraniem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Internauci są również zdziwieni wiekiem kotki, choć właścicielka wyjaśniła, że nie jest ona najstarsza na świecie. Ten tytuł należy do kota o imieniu "Cream Puff", który ma już 38 lat.

- Proszę przekaż jej wiele przytulania, buziaków i głaskania ode mnie! Co za wspaniała staruszka - napisał jeden z internautów.

- Bądź delikatna, ona wygląda na taką kruchą! Nigdy nie odmawiaj jej głaskania, należy jej się tyle pieszczot i buziaków, ile zechce do końca jej życia - dodał kolejny użytkownik sieci.

Margo is 29 and she KNOWS what she WANTS from r/PetTheDamnCat

Najlepsze newsy dnia:

  1. Golden retriever za nic nie chce się ruszyć z kanapy. Właściciele nagrali przezabawny opór psa
  2. Myśleli, że roznoszą koronawirusa. Niewinne nietoperze miały zginąć
  3. Doda zakryła się tylko poduszką. Zdjęcie odebrało fanom mowę
  4. Miliony oglądały go w TVN, TVP i Polsacie. Tragiczna śmierć, prokuratura potwierdziła najgorszą wiadomość
  5. Wszyscy zostali oszukani w sprawie Agaty Dudy? Wyciekły pominięte fakty
  6. Nie chciał nikogo narażać, bał się, że jest zakażony. Wyruszył pieszo do domu, podróżował 3 dni

źródło: Reddit

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News