Zabrał kotki mamie i zrobił z nimi niewyobrażalne rzeczy. Ciężko powstrzymać łzy, czytając doniesienia z południowej Polski

Zabrał kotki mamie i zrobił z nimi niewyobrażalne rzeczy. Ciężko powstrzymać łzy, czytając doniesienia z południowej Polski Źródło: Pixabay kieutruongphoto

Dla wielu osób koty są wyjątkowymi zwierzakami, dzięki którym życie wydaje się być lepsze. Niestety, na świecie zdarzają się osoby, które wykazują się niebywałym bestialstwem, a cierpienie zwierząt jest dla nich nic niewarte. Mężczyzna z południowej Polski zrobił coś okropnego.

Nie da się ukryć, że koty to istoty, które cechują się niebywałym wdziękiem. Mimo tego że same w sobie nie okazują zbyt często swoich emocji, to ich obecność sprawia, że wielu osobom robi się cieplej na sercu. Ciężko uwierzyć, że takim zwierzakom można wyrządzić taką krzywdę jak ta, której dopuścił się pewien mężczyzna.

Małe koty spotkał straszny los

Już wcześniej przytaczaliśmy historię, która potwierdzała, że koty są naprawdę niezwykłe. Niefortunnie nie wszyscy doceniają ich urok, a niektórzy są w stanie być dla tych zwierzaków bezwzględnymi oprawcami. Jedną z takich osób jest mężczyzna z południowej Polski.

Zdarzenie miało miejsce w gminie Lewin Kłodzki, to właśnie tam na świat przyszły cztery małe koty. Ich właścicielem był 58-letni mężczyzna, który ich nie chciał. Mógł on oczywiście wcześniej wysterylizować matkę kociaków lub oddać je do adopcji. Jednak zdecydował się rozwiązać swoje problemy w najbardziej egoistyczny i bezduszny sposób, który bez wątpienia jest godny potępienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co zrobił mężczyzna z południowej Polski?

Kiedy małe koty przyszły na świat, mężczyzna nie zastanawiał się zbyt długo nad tym, co z nimi zrobić. Zabrał je od ich matki i utopił w wiadrze bez mrugnięcia okiem. Następnie ich zwłoki, jak gdyby nigdy nic, wyrzucił do szamba, które znajdowało się koło jego domu. O tym haniebnym występku została poinformowana policja.

Zgodnie z informacjami wskazanymi przez portal o2, funkcjonariusze postanowili sprawdzić, czy zgłoszenie dotyczące znęcania się nad zwierzętami jest wiarygodne. Okazało się, że mężczyzna nie ukrywał tego, że z zimną krwią zabił bezbronne, małe koty. 58-latek został zatrzymany przez policję i umieszczony na komisariacie. Postawiono mu zarzut uśmiercenia zwierząt ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu za to 5 lat więzienia.

Dzisiaj grzeje: 1. Pracownicy TVP nie mogli dłużej milczeć. Wyszło na jaw jaka naprawdę jest Elżbieta Jaworowicz

2. Ktoś wsadził suczkę do reklamówki i próbował utopić ją w rzece. Policja szuka sprawcy

Z całą pewności do tego typu incydentów dochodzi zbyt często. Dlatego każdy z przejawów przemocy względem bezbronnych zwierząt powinien być niezwłocznie zgłaszany policji, niezależnie od tego czy jego ofiarą padają psy czy koty. Od naszej reakcji może zależeć naprawdę wiele.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Owczarek niemiecki zaopiekował się małym jelonkiem. Niezwykła czułość groźnego psa
  2. Kobieta jechała na hulajnodze, ciągnąc za sobą kundelka. Łapy psa były w opłakanym stanie
  3. Wydało się, wiadomo kim jest nowy partner Anny Muchy. Przyłapali ją na randce z aktorem z najlepszego serialu TVP
  4. Uwielbiana aktorka "Klanu" opowiedziała o walce z chorobą. Mocno odbiła się na jej wyglądzie
  5. Nawet 1400 zł miesięcznie od rządu, trzeba spełnić jeden podstawowy warunek. Wiadomo przez ile miesięcy
  6. Zaginęła podczas rodzinnych wakacji. Porażającą hipotezę o jej losach przekazali śledczy

Źródło: O2

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News