Wolontariusze błagają o pomoc, 30 kociaków potrzebuje pilnej pomocy. Sytuacja jest fatalna

Wolontariusze błagają o pomoc, 30 kociaków potrzebuje pilnej pomocy. Sytuacja jest fatalna Źródło: pomagam.pl

Koty będące pod opieką organizacji Cztery Łapy mają szansę na przeżycie, ale nie uda się to bez waszego wsparcia. Nawet najdrobniejsza kwota przekazana na leczenie zwierzaków jest na wagę złota.

Koty znajdujące się obecnie pod opieką wolontariuszy potrzebują leczenia. Obecnie jest ich 30, ale już niedługo dołączy do nich kolejnych 12 maluchów. Wolontariusze proszą o wsparcie finansowe, gdyż sami oferują bezbronnym zwierzakom to, co mają najcenniejszego - swój wolny czas. Na stronie pomagam.pl można przekazać dowolną kwotę na leki oraz leczenie potrzebujących czworonogów. Cztery Łapy niezwykle transparentnie rozliczają się z każdej otrzymanej złotówki i wszystkie faktury obejrzeć można na stronie internetowej organizacji. 

Nie pozwólmy by małe i niewinne koty umarły tylko dlatego, że wolontariusze nie byli w stanie opłacić niezbędnych leków ratujących życie. Nie trzeba przekazywać fortuny, jeśli połowa czytelników wpłaci chociażby 10 złotych, uzbiera się naprawdę spora suma. Koty bez wątpienia na to zasługują.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News