Świat show-biznesu bywa bardzo trudny. Aktorzy narażeni są na różne trudności, nierzadko popadają w nałogi. W takiej sytuacji najgorsze jest, kiedy wszyscy przyjaciele się od nich odwracają.

Agnieszka Kotulanka, popularna aktorka telewizyjna i teatralna popadła w chorobę alkoholową. Jeszcze kilka lat temu grała w serialu „Klan”. Cztery lata temu straciła pracę, a jej postać w serialu została uśmiercona.

Od tamtego czasu aktorka była bezrobotna i popadała w coraz poważniejszy alkoholizm. Próba jej córki, by pomóc matce w wyjściu z nałogu, nie przyniosła skutku. Mimo terapii w prywatnej klinice odwykowej aktorka nie zerwała z nałogiem.

Teraz miał okazję spotkać ją serialowy kolega Andrzej Grabarczyk. Jak twierdzi, aktorka wychodzi na prostą.

– Szedłem ulicą i zupełnie przypadkowo wpadłem na Agnieszkę. Przywitaliśmy się i chwilę porozmawialiśmy. Byłem zbudowany tym spotkaniem, bo Agnieszka wygląda świetnie. Idzie ku dobremu. Myślę, że zwalczyła w sobie chorobę – opowiada aktor.

O ewentualną szansę na rolę w serialu telewizyjnym zapytano Ilonę Łepkowską, która jest główną scenarzystką serialową w TVP. Łepkowska sprawuje obecnie opiekę literacką nad nową superprodukcją TVP – serialem historycznym „Korona królów”.

– Przede wszystkim musiałabym spotkać się z Agnieszką, porozmawiać, zobaczyć, w jakiej jest formie. Nie można podejmować decyzji na podstawie medialnych doniesień
– ostrożnie stwierdziła Łepkowska.

Kotulanka uczestniczy obecnie w nowej terapii odwykowej. Tym razem pomoc jest opłacana z NFZ. Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za aktorkę i jej walkę z nałogiem.

One ociekają seksem! Gwiazdy plus size w bikini [ZOBACZ!]

Zobacz również