Kotulanka i słynny polski aktor byli parą. Po rozstaniu wpadła w alkoholizm

Kotulanka i słynny polski aktor byli parą. Po rozstaniu wpadła w alkoholizm Źródło: Fot. "Klan" TVP

Chociaż niewielu fanów o tym wie, Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki lata temu byli parą. Niestety ich miłość skończyła się bardzo nieszczęśliwie, co odbiło się na dalszym życiu uwielbianej przez widzów aktorki we wstrząsający sposób.

Kotulanka przez 12 lat była żoną Jacka Sas-Uhrynowskiego, któremu urodziła dwoje dzieci. Kiedy jednak para się rozstała, aktorka nie poddała się i wciąż starała się odnaleźć miłość.

Kotulanka i Wawrzecki parą

Jakiś czas później, na planie "Klanu", poznała Pawła Wawrzeckiego. Aktor był jednak żonaty, co sprawiło, że nie od razu odwzajemnił uczucia koleżanki po fachu. ZOBACZ TAKŻE: Ohydny atak na Kotulankę po śmierci. Granica chamstwa przekroczona Kiedy jego partnerka zmarła, Wawrzecki i Kotulanka oficjalnie zaczęli się spotykać. Związek nie przetrwał jednak próby czasu, z czym artystka nie mogła sobie poradzić.

Alkoholizm ją pogrążył

- Ona ma momenty, że jej miłość do Pawła wraca i wtedy stara się znów zdobyć jego względy. W ubiegłym roku Paweł ponownie odrzucił jej zaloty i powiedział przy tym kilka gorzkich słów. To spowodowało jej problemy. Tego dla niej było za dużo - zdradził w rozmowie z "Faktem" w 2014 roku bliski znajomy Kotulanki. ZOBACZ TAKŻE: Płaczemy. Oto jak Paulina Holtz pożegnała Kotulankę Ostatecznie aktorska para już nigdy do siebie nie wróciła. Artystka popadła jednak w alkoholizm, z którym nie mogła sobie poradzić aż do tragicznej śmierci, o której poinformowała dziś jej rodzina.
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News