Kotlety schabowe i pierogi w restauracji Gessler kosztują kosmiczne pieniądze. Cena placków ziemniaczanych ścina z nóg

Kotlety schabowe i pierogi w restauracji Gessler kosztują kosmiczne pieniądze. Cena placków ziemniaczanych ścina z nóg Źródło: Wikimedia Commons/Silar; Instagram/magdagessler_official

Kotlety schabowe w restauracji Magdy Gessler ceną potrafią zwalić z nóg. To nie jedyne goszczące często u Kowalskich w domu danie, które kosztuje w lokalu restauratorki krocie.

Magda Gessler w jednym ze swoich lokali serwuje między innymi kotlety schabowe. Wiele osób chciałoby sprawdzić specjały restauratorki, która przez lata wyrabiała sobie markę, a od dłuższego czasu jest gwiazdą telewizji i medialnym autorytetem w dziedzinie jedzenia. 

Kotlety schabowe u Magdy Gessler kosztują krocie

Restauracja "U Fukiera" funkcjonuje na Starym Mieście w Warszawie już od 28 lat. Za wykwintną restauracją stoi oczywiście nikt inny jak sama Magda Gessler. Choć powszechnie wiadomo, że ceny w stolicy, a już w szczególnie takim miejscu, są z reguły wyższe, to kwoty, jakie trzeba zapłacić za dania sygnowane nazwiskiem znanej restauratorki i tak zwalają z nóg.

Po zerknięciu w menu niektórzy mogliby się przerazić. Za popularne kotlety schabowe trzeba zapłacić aż 57 zł. Co prawda można też przeczytać, że kotlet jest na całą patelnię, ale dla niektórych taka cena może być nie do przeskoczenia. Sporo kosztują również inne znane Polakom dania.

Pierogi od Magdy Gessler są niewiele tańsze. Najbardziej zwala z nóg cena za placek ziemniaczany

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znane z polskich stołów pierogi występują tutaj z nietypowym farszem. W restauracji "U Fukiera" nafaszerowane są mięsem cielęcym, a podane na talerzu okrasza się skwarkami. Trzeba za nie zapłacić aż 38 złotych. Niebagatelną sumę trzeba zapłacić za placki ziemniaczane. W restauracji Magdy Gessler doprawione są czerwonym kawiorem, jajkami oraz cebulką. Cena? 88 złotych za porcję.

Dzisiaj grzeje: 1. Ksiądz wysyłał obrzydliwe SMSy ministrantom. Ale było coś gorszego, co złamie wam serce
2. Straszne doniesienia z polskiej miejscowości. Fragmenty aut porozrzucało na długości 200 metrów

Nie jest to jednak najdroższe danie w restauracji "U Fukiera". Najwięcej w karcie dań kosztuje comber z jelenia z całym dworem. Jest to część półtuszy z części lędźwiowej zwierzęcia. Za taką potrawę trzeba wyłożyć kwotę 105 złotych. Najtańsze danie (nie licząc deserów) to z kolei flaki po warszawsku, kosztujące 28 zł za porcję.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS już WYCOFUJE SIĘ ze swoich największych obietnic
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Nie żyje gwiazda kultowego serialu emitowanego na TVP. Przegrała walkę z rakiem
  4. Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba
  5. Dzisiaj rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wygląd jej grobu po 5 latach przyprawia o dreszcze
  6. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News