Kotek
pxfuel.com Creative Commons Zero - CC0
Klaudia Bochenek - 12 Maja 2020

Kotek podszedł do niej podczas najbardziej ulewnego deszczu, tak uratował życie. Poruszające wideo łapie za serce

Kotek znajdował się w bardzo trudnej sytuacji - zdecydował, że jedynym wyjściem będzie przełamanie swojego strachu do człowieka i podejście do kobiety. Ta decyzja uratowała mu życie. W sieci pojawiło się poruszające nagranie małego futrzaka.

Kotek nieoczekiwanie sam z siebie zaczął szukać pomocy u człowieka, którego do tej pory się bał. Całe szczęście, że kobieta zareagowała bardzo szybko.

Wiedział, że jedynym ratunkiem jest zaufanie

Pewnego dnia we Francji, kiedy padał naprawdę ulewny deszcz, ulice przemierzała kotka wraz ze swoimi młodymi. Jedno z nich zdecydowanie odstawało od reszty - maluch był wyraźnie mniejszy od swojego rodzeństwa, nie potrafił nadążyć za silniejszymi kociętami. W końcu opadł z sił, był zrezygnowany i wiedział, że jego starania i tak pójdą na marne. Jedynym ratunkiem była stojąca nieopodal kobieta. Podszedł do niej i zaczął miauczeć jakby wołał o pomoc. Maluchowi natychmiast udzielono profesjonalnej pomocy.

Wypadek na północy krajuOgromna tragedia na północy kraju. Nie żyje 10-latek, niemowlę walczy o życieCzytaj dalej

Kotek został w mgnieniu oka zabrany do weterynarza, a opiekę nad nim przejęło Stowarzyszenie Cha'lut. Futrzak został ochrzczony imieniem Ratatouille, ważył niecałe 500 g, a jego stan zdrowia nie był najlepszy. Oprócz gorączki i opuchniętej łapki malec zmagał się też z kocim katarem. Ratatouille zaczął z pomocą ludzi walczyć o swoje zdrowie i lepszy byt.

Kotek stał się ulubieńcem internautów, mocno go dopingują

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina - najtrudniejsza decyzjaIch 22. dziecko niedawno się urodziło, matka podjęła najtrudniejszą decyzję. Ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Stowarzyszenie Cha'lut oczywiście pochwaliło się swoim nowym podopiecznym na Facebooku, zamieszczając filmik. Na bieżąco można dowiedzieć się o stanie zdrowia małego wojownika. Na filmikach, które można zobaczyć poniżej tekstu, widać Ratatouille'a w posłaniu, gdzie zachowuje się niczym ludzkie dziecko. Biało-rudy kotek z ogromnymi oczami ssie swoją łapkę tak, jakby człowiek ssał kciuk - daje mu to poczucie bezpieczeństwa oraz ukojenie. Rozczulające wideo zostało udostępnione już kilka tysięcy razy. To niejedyny przypadek kociaka, który instynktownie zdecydował się prosić człowieka o pomoc.

Dzisiaj grzeje:

1. Żywioł uderzył z dużą mocą w polską miejscowość, okropne zniszczenia. "Prawdopodobnie trąba powietrzna"
2. Warszawę czeka paraliż? Szykuje się ogromny strajk, padła oficjalna data

- Miałem kotka ssącego smoczki, ale to jest zdecydowanie przeurocze. Niesamowicie cieszę się, że z kotkiem jest coraz lepiej - pisał internauta, zainteresowany losem futrzaka.

- Całe szczęście, że kotek ma się dobrze, że udało się go uratować. Nie wiem, jak inni mogą krzywdzić takie maluszki, które potrzebują właśnie tego, opieki i czułości. Przesyłam ogromne podziękowania za waszą pracę - skomentowała internautka.

- Ratatouille, jesteś przeuroczy! Rośnij silny i duży, a znajdziesz wspaniałą rodzinę, która przepełni Cię miłością - dopingowała kotka inna z pań.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mówienie do kota jest zdrowe? Naukowcy udowodnili dlaczego warto rozmawiać z kotem
  2. Usłyszeli głośny płacz kota ze śmietnika. Gdy podeszli bliżej, ujrzeli nieprawdopodobny widok
  3. Pielęgniarka założyła maseczkę ochronną, nagle poczuła straszny ból. Porażająca prawda szybko wyszła na jaw
  4. Kiedy otwarcie kin i teatrów? Jest oficjalne stanowisko wicepremiera, nie ma powodów do radości
  5. Zagadka przerasta niemal wszystkich. Trzeba ułożyć kwadrat, przekładając tylko 1 zapałkę
  6. Obostrzenie w Polsce przedłużone o kolejny miesiąc. Polacy będą wściekli

Kobieta myślała, że jest w ciążyWszyscy myśleli, że jest w ciąży. Prawda okazała się zupełnie inna. Lekarze złapali się za głowyCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News