Kot zobaczył w telefonie właściciela, który umarł przed laty. Jego reakcja to najbardziej wzruszająca rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie

Kot zobaczył w telefonie właściciela, który umarł przed laty. Jego reakcja to najbardziej wzruszająca rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie Źródło: Pixabay.com/Dimhou

Kot nie uchodzi za zwierzę tak lojalne jak pies, niemniej mówienie, że te czworonogi są mało zżyte ze swoimi opiekunami, jest co najmniej krzywdzące. Najlepiej dowodzi tego historia pewnego kotka, który zobaczył na ekranie smartfona zmarłego kilka lat wcześniej pana. Jego reakcja wyciśnie łzy niedowiarkom.

Kot zdaniem wielu, jest wygodnym, oczekującym delikatności zwierzakiem. Sympatycy kotów znaleźliby jednak wiele argumentów potwierdzających, że koty są zżyte z opiekunami równie mocno co psy (uchodzące za najwierniejszych towarzyszy ludzi).

Kot wzruszył się na widok zdjęcia

Prawda okazuje się bardziej skomplikowana niż powszechne stereotypy miłośników zwierząt. Koty również mogą pochwalić się pamięcią o ukochanym opiekunie. Ta wiedza może powrócić po latach w najmniej spodziewanym momencie.

Historia przytoczona przez serwis kochamyzwierzaki.pl rozczuli serce wielu fanom kotów. A sceptycznie nastawionym do tych zwierząt, da wiele do myślenia.

Na nagraniu opublikowanym w sieci przez jednego z internautów widzimy kota, który dostrzega w emitowanym na telefonie nagraniu swojego dawnego opiekuna. Jego reakcja zaskoczy wielu, zwłaszcza tych niedowiarków, którzy wątpią w uczucia kotów.

Kot zobaczył pana w telefonie i... położył swoją główkę na sprzęcie

Zwierzak był ogromnie poruszony tym, że zobaczył na ekranie swojego nieżyjącego pana. Patrzył się nie mogąc oderwać oczu. Na koniec zatęsknił za opiekunem na tyle, że... położył na ekranie telefonu swoją główkę! Chciał być ze swoim panem blisko.

Historia udokumentowana na nagraniu przez fana zwierząt Engina Yilmaza jest wystarczającym dowodem, by stwierdzić, że koty potrafią przypomnieć sobie o dawnym opiekunie. Publikacja trafiła do sieci osiem miesięcy temu. Na Facebooku cieszyła się ogromną popularnością. Od początku obejrzano ją ponad 44 miliony razy! Internauci podali ją dalej na swoich tablicach ponad milion razy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najbardziej wymowne są jednak opinie internautów. Wielu z nich nie ma wątpliwości, że nagranie jest koronnym dowodem na to, że koty są chodzącym "kłębowiskiem" uczuć.

- A niektórzy nadal uparcie będą twierdzić, że koty nie mają żadnych uczuć. To bzdura! Sama mam kota, a on pokazuje mi miłość każdego dnia. Kota trzeba umieć rozumieć - napisała jedna z internautek.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała wzruszające zdjęcie syna
  2. Nie żyje słynny muzyk. Zginął tragicznie, ratując przyjaciółkę
  3. TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc
  4. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"

źródło: Kochamyzwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News