Kot uciekł przez okno na balkon sąsiadów. Właściciel naraził życie, aby odzyskać swojego zwierzaka (Video)

Kot uciekł przez okno na balkon sąsiadów. Właściciel naraził życie, aby odzyskać swojego zwierzaka (Video) Źródło: Facebook/Daily Hive Toronto

Kot uciekł właścicielowi na balkon sąsiadów. Żeby ściągnąć zwierzę z powrotem, mężczyzna musiał przejść po wysokiej balustradzie. Kaskaderski wyczyn został uwieczniony na nagraniu.

Kot to zwierzę bardzo osobliwe. Rzadko kiedy słucha się swojego pana i chadza swoimi ścieżkami. Jednak ten zwierzak przeszedł samego siebie - uciekł na balkon sąsiadów w wysokim bloku. Właściciel musiał ryzykować własnym życiem, żeby ściągnąć zwierzę do siebie.

Internaucie pod pseudonimem my_namej3ff udało się telefonem uwiecznić akcję ratunkową kota. Na nagraniu widać jak zmartwiony właściciel wspina się po balkonie, a następnie przechodzi przez balustradę do balkonu sąsiadów, aby zabrać stamtąd zwierzę.

Kot uciekł właścicielowi. Bohaterska postawa mężczyzny

Akcja ratunkową można uznać za udaną. Rudy kot został przeniesiony przez balustradę na balkon właściciela, gdzie czekał prawdopodobnie przyjaciel właściciela. Nagranie z akcji zdobyło niemałą popularność na portalu Facebook - zebrało już 16 tysięcy reakcji, 7,3 tysiąca komentarzy i 6,4 tysiąca udostępnień.

Nie zabrakło wpisów internautów, którzy trafnie skomentowali całą sytuację. Jedna z komentujących zauważyła, że drugi mężczyzna w ogóle nie asekurował ryzykującego życie kolegi. Kiedy właściciel przywrócił kota na swój balkon, to druga osoba nawet nie sprawdziła, czy ratujący kota bezpiecznie wrócił na balkon. Zabrał zwierzę i wrócił, nawet się nie odwracając i nie podając mu ręki - zostawiając kolegę wspinającego się po barierce.

- Gość zrobił coś w stylu „dzięki za uratowanie kota stary” po czym po prostu wyszedł. Przyjaciel roku - skomentowała ironicznie jedna z internautek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kilka osób zauważyło również, że można było rozwiązać problem bez niepotrzebnego ryzykowania własnego życia.

- Dlatego kobiety żyją dłużej - komentuje użytkowniczka Facebooka - Po prostu wyszłabym z mieszkania, zapukała do sąsiadów i poprosiła o możliwość wejścia na balkon po kota.

Nie da się ukryć, że zachowanie obu mężczyzn było bardzo lekkomyślne. Narażanie własnego życia dla zwierzęcia może być niebezpiecznie - zwłaszcza, że często zwierzęta radzą sobie z przeciwnościami samodzielnie. Rok temu przez próbę ratowania zwierzęcia zginął pięciokrotny mistrz świata w trzech klasach motocrossu - Eric Goebers. 55-letni, emerytowany sportowiec wskoczył ze swojej łodzi do wody, aby ratować tonącego psa. Mężczyzna zasłabł, po chwili utonął.

This Toronto man REALLY loves his cat 🙀 Video by @my_namej3ff

Opublikowany przez Daily Hive Toronto Czwartek, 25 kwietnia 2019

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z Zimną krwią zabiła WSZYSTKICH swoich mężów. Otruła także ich dzieci. Tej Polki bali się wszyscy! Od jej PRZERAŻAJĄCYCH zbrodni można dostać zawału
  2. Jolanta Kwaśniewska ZMIAŻDŻYŁA Agatę Dudę. Tak mocnych słów nie odważył się powiedzieć nawet sam Kwaśniewski
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów


 

Źródło: Daily Hive Toronto

 

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News