Wbrew wszystkim oficjalnie zatrudnili kota jako pracownika. Gdyby tego było mało, zwierzę szybko zaczęło awansować

Wbrew wszystkim oficjalnie zatrudnili kota jako pracownika. Gdyby tego było mało, zwierzę szybko zaczęło awansować Źródło: Instagram/dr_leon_advogato

Kot został zatrudniony w kancelarii adwokackiej pomimo tego, że nikt nie chciał na to pozwolić. Jak również wbrew zdrowemu rozsądkowi. Jednak kiciuś drapie pazurkami po drabinie kariery i nic sobie nie robi z niemiłych komentarzy. Ostrzy jedynie pazurki na fotel prezesa.

Kot i pies są najczęściej wybieranym zwierzakami domowymi. Ludzie oszaleli na punkcie swoich czworonogów i robią dla nich już dosłownie wszystko. Najbardziej absurdalne pomysły są jak najbardziej realizowane. Sesje zdjęciowe to już normalne. Imprezy urodzinowe z tortem dla czworonoga też już się w miarę przyjęły. Ślub dwóch psiaków i huczne wesele wyprawiane dla psich gości jeszcze może szokować. Idąc tym tropem można spodziewać się już prawie wszystkiego. I nagle pojawia się ten kot. Pan kot prawnik.

Jak kot został prawnikiem

Historię tą można określić zdaniem "od zera do milionera". Po ulicach Brazylii błąkał się bezpański kot. W tym kraju, jak i w innych na całym świecie nie jest to odosobniony przypadek. Bezdomne zwierzęta bardzo często można minąć na spacerze czy jadąc samochodem. Najczęściej szukają one schronienia lub jedzenia. 

Przypadkiem lub nie, kot ten spacerował w okolicach kancelarii adwokackiej. Z czasem zaczął zapuszczać się do środka budynku, czego nie przestawili krytykować klienci prawników. Po wielu skargach pracownicy zdecydowali się podjąć jedyną dla nich słuszną decyzję i przygarnęli kota. Kot oficjalnie został członkiem załogi prawników. Na początku jego kariery widniała w umowie funkcja witania gości, jednak z czasem awansował na prawnika. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kot Leon dostał nie tylko piękne imię i pracę, ale także konto na Instagramie i tysiące obserwujących. Może się też pochwalić własnym identyfikatorem i tym, że w niesamowity sposób zainspirował swoich kolegów z pracy.

Dzisiaj grzeje: 1. Siostra gwiazdora zamordowała staruszkę z zimną krwią. Na jaw wyszły przerażające fakty
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

- Niestety nie możemy fizycznie pomóc i przygarnąć wszystkich zwierząt, więc pomożemy finansowo organizacjom pozarządowym w mieście. Będziemy przykładem dla całej Brazylii - mówi jeden z założycieli instytutu praw zwierząt Dr Leon.

fot. Instagram/dr_leon_advogato

Najlepsze newsy dnia:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Mężczyzna obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Ludzie bili się o popularny produkt, teraz znów wraca na sklepowe półki. Rusza wielka promocja w Lidlu
  5. Panna młoda chciała zadać szyku na swoim ślubie. Została bezlitośnie wyśmiana, "założenie tego to samobójstwo”"

źródło: fakt

Następny artykuł