Rzuciła kotem w łosia, żeby go przepędzić. Dramatyczne nagranie

Rzuciła kotem w łosia, żeby go przepędzić. Dramatyczne nagranie Źródło: screen/YouTube/World news for all

Kot padł ofiarą ludzkiej bezmyślności. Pewna Rosjanka bez zastanowienia rzuciła kotem w łosia, ponieważ wystraszyła się dużego zwierzęcia. Do sieci trafiło nagranie, które dokumentuje całą sytuację.

Kot padł ofiarą bezmyślności człowieka. Do niecodziennej sytuacji doszło w Rosji. Na jednym z osiedli niespodziewanie pojawił się łoś. Duże zwierzę zgubiło się w Nieftiekamsku i bezskutecznie szukało drogi powrotnej do swojego domu. Ludzie bardzo szybko go zauważyli, jednak nie okazali się empatyczni wobec zwierzęcia.

Zdezorientowany łoś chodził między blokami. W pewnym momencie zaczął zbliżać się do budynków i znalazł się w okolicy drzwi wejściowych jednego z nich. Mieszkańcy nie kryli przerażenia. Pewna kobieta zareagowała bardzo impulsywnie. Dziś - dzięki potędze internetu - o jej skandalicznym zachowaniu wie cały świat.

Kot ofiarą bezmyślności Rosjanki. Kobieta rzucała żywym zwierzęciem w łosia

Rosjanka była bardzo przerażona widokiem dzikiego zwierzęcia na swoim osiedlu. Być może właśnie dlatego zachowała się nieracjonalnie. Chciała odpędzić przerażone zwierzę, jednak zrobiła to w karygodny sposób. Nikt nie spodziewał się, że można dopuścić się takiej bezmyślności.

Kobieta postanowiła pozbyć się łosia sprzed budynku. Do tego celu posłużył jej... kot. Rosjanka, niewiele się zastanawiając, schwytała żywe zwierzę i z całej siły rzuciła nim w łosia. Nie wiadomo, które zwierzę było bardziej przerażone zaistniałą sytuacją. Łoś uciekł spłoszony. Nie wiadomo natomiast, co stało się z kotem.

Kamery zarejestrowały skandaliczne zachowanie Rosjanki

Dla łosia ta historia zakończyła się tragicznie. Zwierzę zostało schwytane, a następnie uśpione. Dalsze losy kota niestety nie są znane. Internauci podejrzewają, że przeżył i - jak to kot ma w zwyczaju - spadł na cztery łapy.

Okoliczni mieszkańcy byli jednak bardzo czujni. Skandaliczne zachowanie Rosjanki zostało nagrane i natychmiast trafiło do sieci. Internauci są oburzeni zachowaniem kobiety i jednomyślnie twierdzą, że powinna ona zostać oskarżona o znęcanie się nad zwierzętami. Na nagraniu widać, że oba zwierzaki ucierpiały w wyniku bezmyślnego zachowania kobiety. Nie wiadomo, czy poniesie ona konsekwencje swojego postępowania.

Dramatyczne nagranie trafiło do sieci. Internauci są wstrząśnięci:

źródło: Najwyższy Czas

 

 

Następny artykuł