Koty, które postanowiły wykorzystać psy dla swojej przyjemności. Te zdjęcia rozłożą Was na łopatki

Koty, które postanowiły wykorzystać psy dla swojej przyjemności. Te zdjęcia rozłożą Was na łopatki Źródło: Fot. Pixabay.com/Dim Hou

Kot wykorzystał psa dla swojej własnej przyjemności. Zdjęcia, które opublikowane zostały przez jeden z portali, wywołały poruszenie wśród internautów. Wszyscy byli rozbawieni tym, co zrobiły te psotne zwierzaki.

Kot jest przebiegłym stworzeniem, które nie zawaha się wykorzystać innych, aby zaspokoić swoje własne potrzeby. Te zdjęcia przedstawiają zwierzęta, które śmiało przekroczyły granicę, bowiem to, co robią z psami, jest naprawdę niewiarygodne. 

Kot w perfidny sposób wykorzystał psa

Koty to zwierzęta, które stereotypowo uważane są za największych wrogów psów. Może być w tym ziarno prawdy, w końcu nie bez przyczyny do potocznego języka wkradło się powiedzenie "żyć jak pies z kotem".

To jednak tylko pozornie w prawidłowy sposób definiuje relację wspomnianych zwierząt, bowiem tak naprawdę koty i psy mogą być także świetnymi przyjaciółmi - czego dowodem są poniższe zdjęcia. Nawet mimo tego, że jedna strona jest bezwstydnie wykorzystywana.

Na fotografiach widzimy, jak koty wykorzystują psy, które służą im za wygodne poduszeczki. Koty wygodnie śpią sobie na psach, którym najwyraźniej towarzystwo znajdujących się na ich grzbiecie zwierząt wcale nie przeszkadza. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zdjęcia rozbawiły miliony internautów, którzy widząc je, pękali ze śmiechu nie mogąc uwierzyć, że koty i psy tak świetnie się ze sobą dogadały. Zwierzęta leżą na sobie w przekomicznych pozycjach. Na jednej z fotografii mały kiciuś zajmuje zaledwie mały fragment tułowia ogromnego psa.

To ciekawe, że zwierzątko nie boi się wielokrotnie większego od siebie zwierzaka, a do tego wykorzystuje go perfidnie jako swoją poduszkę. W końcu pies mógłby bez problemu staranować małego kiciusia, który mógłby źle skończyć w starciu z potężnymi kłami psiaka. Ten jednak jest wyraźnie spokojny i wręcz dba o to, aby kociak znajdujący się na jego grzbiecie miał zapewnione wygodne łóżeczko.

Fot.  Bored Panda

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Tego widoku długo nie zapomnicie. Zdjęcia Marty Kaczyńskiej w bikini sprzed lat rozgrzeją was do czerwoności
  4. Ostatni raz widzieliśmy Sławomira? Jego żona publicznie oświadczyła, że go zamorduje, jak wrócą do domu, nagranie w sieci
  5. Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Widok wartej kilka milionów willi powali was na kolana (FOTO)
  6. Nie żyje aktor hitowego serialu na Polsacie, który uwielbiały miliony. Ogromna tragedia, miał tylko 38 lat

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News