Kot był tak brzydki, że nikt go nie pokochał. Umarł w cierpieniach

Kot był tak brzydki, że nikt go nie pokochał. Umarł w cierpieniach Źródło: screen/youtube/

Bezdomny kot był zdaniem wszystkich tak brzydki, że nie zasługiwał na jakiekolwiek zainteresowanie. Biedny futrzak był zmuszony tułać się samotnie, bez dachu nad głową. Dopiero chwilę przed śmiercią zaznał odrobinę miłości.

Ten kot był pozbawiony rodziny i dachu nad głową. Ludzie uważali go za najbrzydsze zwierzę na świecie, które ich zdaniem nie powinno zaznać miłości. Mieszkańcy zgotowali mu prawdziwe piekło na ziemi. Chwilę przed tragiczną śmiercią miał możliwość doznać przyjemniejszych rzeczy. Ta historia zapiera dech w piersiach i wywołuje łzy wzruszenia.

Straszliwy los kota. Nie kochano go bo był brzydki

Mały futrzak został wyjątkowo pokrzywdzony przez los. Zwierzak urodził się bez jednego oka oraz ucha, a także był pozbawiony ogona. Kot przez swój wygląd był skazany na bezdomność, która przysparzała mu jeszcze więcej cierpienia. Przechodzący obok niego każdego dnia ludzie uznali go za najbrzydsze zwierzę i starali się omijać go szerokim łukiem. Rodzice mawiali swoim dzieciom, by ci pod żadnym pozorem go nie dotykali, a sami nawet rzucali w niego kamieniami, by tylko go odstraszyć. Za każdym razem jednak zwierzak nie reagował agresją czy strachem, tylko starał się jak najbliżej podejść do takiej osoby i skulić się w kulkę. Wyglądało to zupełnie tak, jakby chciał powiedzieć, że on nie jest niczemu winien i potrzebuje jedynie trochę miłości. 

Mieszkańcy byli jednak niewzruszeni i wciąż odtrącali od siebie biednego kotka. Z uwagi na jego wygląd, nadali mu nawet imię Ugly, co w tłumaczeniu z języka angielskiego znaczy dosłownie "Brzydki". Niestety przyszedł dzień, w którym spotkało go coś o wiele gorszego niż ignorowanie przez ludzi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Śmierć w męczarniach i cień miłości 

Pewnego dnia Ugly został zaatakowany przez znacznie większego od siebie psa. Choć w tamtym miejscu ludzie przechodzili często, nikt nie wyrażał zainteresowania zaistniałą sytuacją. Przeraźliwe wrzaski kota, dopiero w jednym mężczyźnie obudziły chęć pomocy, który niezwłocznie ruszył mu na ratunek. Gdy mężczyzna dotarł już na miejsce, zastał konającego futrzaka całego we krwi. Wiedział, że nie ma chwili do stracenia i chciał jak najszybciej udać się z nim do weterynarza

Kot najwyraźniej czuł, że są to jego ostatnie chwile i jego ostatnia szansa na odrobinę bliskości. Mężczyzna opisuje, że wówczas zwierzak zaczął cicho mruczeć i głęboko patrzeć w jego oczy, tak jakby nie oczekiwał od niego pomocy, a jedynie odrobinę miłości. Chwilę później kotek zmarł na jego rękach.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Marzena Rogalska po raz pierwszy pokazała partnera! Fani są w SZOKU widząc, jak wygląda
  2. .Czy tak wygląda samolot, w którym ZGINĘŁA Anna Jantar? Do sieci trafiło wideo, które zszokowało fanów
  3. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  4. Poranna wiadomość wstrząsnęła całym stanem. Samolot Beechcraft BE58 rozbił się, nikt nie przeżył
  5. Kolejne porażające fakty ws. oskarżeń o gwałt. Rzekoma ofiara wyłudziła od Bieniuka 400 tysięcy?!
  6. Dwór książęcy i poddani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje książę Jan, o jego śmierci poinformował syn Henryk

Źródło: POPULARNE 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News