Adoptowała chorego kotka. Kiedy zaczął dorastać, przecierała oczy ze zdumienia

Adoptowała chorego kotka. Kiedy zaczął dorastać, przecierała oczy ze zdumienia Źródło: Fot. Facebook/Gatti

Ten kot był słaby, schorowany i wyjątkowo nieufny. Na szczęście znalazł w końcu kogoś, kto go adoptował. Zaczął dorastać a wszyscy przecierają teraz oczy ze zdumienia. Wygląda niesamowicie.

Kot "Brownie" był najmniejszy z całego swojego rodzeństwa. Od samego początku przewlekle chorował, był słaby i wyglądał jak chodzące nieszczęście z rzadkim futerkiem. Opiekunowie powoli tracili nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto zapewni mu lepsze życie, zwłaszcza, że był niesamowicie nieufny. 

W końcu adoptować go zgodziła się Justina Strumilaite, choć był to raczej gest litości niż wyrażenie zachwytu nad zwierzakiem. Bardzo długo próbowała go oswoić i doprowadzić do odpowiedniego stanu, jednak z czasem zaczęły być widoczne pierwsze efekty. Kot rósł, a po roku wszyscy zaczęli przecierać oczy ze zdumienia. Wyrósł z niego prawdziwy gigant. 

"Brownie" nie zapowiadał się dobrze. Jego początki w nowym domu były bardzo trudne

Choć nikt nie wierzył, że ten mizerny kot porazi sobie w życiu, Justina ostatecznie dała mu szansę. Postanowiła stanąć na głowie, byle jej nowy przyjaciel odzyskał zdrowie i wrócił do formy, co ostatecznie naprawdę jej się udało. 

"Brownie" przyszedł na świat ze zdeformowaną przednią łapką, w której miał tylko dwa palce. Czyniło go to jeszcze bardziej nieporadnym, ale i uroczym. Choć od początku był bardzo nieufny, po przeprowadzce przestał jeść i stracił na wadze. Z czasem nowej właścicielce na szczęście udało się przekonać go do siebie i nastąpił spektakularny przełom, w który ciężko uwierzyć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chorowity kot wyrósł na prawdziwą bestię. Ciężko w to uwierzyć

Kot zaczął jeść gigantyczne ilości jedzenia i błyskawicznie odzyskiwał siły. Choroby minęły, a jego waga zaczęła rosnąć w zastraszającym tempie. Okazało się, że "Brownie" ma wyjątkowo puszyste futro, a jego wielkość jest imponująca. Już nie był małym kotkiem. Stał się ogromnym kocurem, którego ciężko było nawet podnieść. W internecie pojawiły się jego zdjęcia po kosmicznej metamorfozie, które zobaczyć możecie poniżej. Ta historia natychmiast podbiła serca internautów na całym świecie. 

- Wow jest niesamowity! Wygląda jak jakiś gigant! - pisze internautka. 

- Z takiego maleństwa przeobraził się w niewiarygodne monstrum! Teraz mógłby zjeść nawet właścicielkę! - żartuje kolejna. 

- Haha chyba Justine dawała mu nieco za dużo jedzenia. Teraz pewnie ledwo mogą go unieść - czytamy. 

Fot. Facebook/Gatti

Fot. Facebook/Gatti

Fot. Facebook/Gatti

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  2. Córki Hanny Lis są ZNIEWALAJĄCO piękne! Urodą zmiażdżyły nawet córki Kingi Rusin!
  3. Już nie nauczyciele. Kolejna grupa zawodowa zapowiada strajk
  4. Po zawieszeniu strajku część nauczycieli domaga się dymisji Broniarza
  5. Gigantyczne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek. Gwiazda przemówiła
  6. Wygląda to bardzo źle. Niepokojąca prognoza pogody na dzisiejszy wieczór, uważajcie

Źródło: Kochamy zwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News