kot niezwykła rzecz
YouTube LoveMeow
Mateusz Sidorek - 31 Maja 2020

Bezdomny kot podszedł do niepełnosprawnej dziewczynki. Zaraz potem stała się niezwykła rzecz

Pracownicy schroniska nie mogli uwierzyć w to, co zrobił kot, gdy zobaczył niepełnosprawną dziewczynkę. Zwierzę podeszło do jej wózka inwalidzkiego i stała się niezwykła rzecz. Ze względu na swój charakter, zwierzak otrzymał nawet specjalne imię.

Ten wyjątkowy kot został znaleziony na ulicy przez jednego z aktywistów organizacji działającej na rzecz zwierząt. Chłopak szybko zaopiekował się czworonogiem i zapewnił mu tymczasowe schronienie, licząc że niedługo znajdzie się rodzina, która zapewni futrzakowi opiekę oraz nowy dom. Okazało się, że zwierzę potrafi o siebie zadbać.

Pieniądze, które masz w portfelu, mogą być warte fortunęPozornie zwykły banknot 10 zł jest warty majątek. Wyróżnia go jeden mały szczegółCzytaj dalej

Kot szybko stał się rozpoznawalny w całym schronisku. Ze względu na swoją przebojowość i głośną naturę nazwano go Sinatra. Pracownicy schroniska na długo zapamiętają dzień, w którym w schronisku pojawiła się niepełnosprawna dziewczynka. W pewnym momencie Sinatra zauważył ją i zbliżył się do wózka inwalidzkiego, na którym się poruszała. Wtedy stało się coś niezwykłego. Ta piękna historia wraz z materiałem wideo pojawiła się na portalu Wamiz.pl.

Nieustraszony kot Sinatra

Biały kot został objęty opieką przez organizację Suncoast Animal League na Florydzie, która działa na rzecz zwierząt. Zwierzaka znalazł chłopak o imieniu Chris, który jest aktywistą należącym do fundacji. Gdy zobaczył białego kotka, postanowił mu pomóc i tak czworonóg wylądował w schronisku Suncoast Animal League, gdzie nazwano go Sinatra. Pracownicy zauważyli, że kot jest bardzo przebojowy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawa dla reportera gwiazda klanuGwiazda "Klanu" w "Sprawie dla reportera". Znamy porażające szczegółyCzytaj dalej

Wszyscy mieli nadzieję, że kot niedługo znajdzie nowy dom. Pewnego dnia w schronisku pojawiła się Kiely. Dziewczynka od zawsze marzyła o swoim zwierzaku, jednak na drodze do spełnienia marzenia był pewien problem. Kiely jest niepełnosprawna i porusza się na wózku inwalidzkim, który odstrasza większość kotów. Jednak, kiedy przyjechała do schroniska, szybko dostrzegł ją Sinatra.

Dzisiaj grzeje:

1. Niewyobrażalna tragedia w centralnej Polsce. Wśród ofiar 3 dzieci

2. Nie żyje 22-latka napadnięta i zgwałcona w kościele. Tragedia, o której piszą największe, światowe media

Być może zwierzęta odczuwają strach, widząc wózek inwalidzki, ale na pewno nie ten kot. Zaraz po tym, jak Sinatra zauważył Kiely, nie czekając na słowa zachęty, sam wskoczył dziewczynce na kolana. Od tej chwili stało się jasne, że czworonóg wybrał sobie właśnie ją na towarzyszkę. Pracownicy schroniska przyznali, że takie zachowanie to prawdziwa rzadkość. Teraz futrzak nie opuszcza jej na krok. Nagranie z kotem możecie obejrzeć tutaj. Niedawno opisaliśmy też niezwykłą historię kota, który okazał się być wyjątkowym dachowcem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Uważacie, że psy są podobne do swoich właścicieli? Niektóre porównania są niewiarygodne
  3. Kupili szczeniaka w sieci za tysiąc złotych. Kilka godzin później podjęli okropną decyzję
  4. Okropna niedziela, IMGW wydało alarmy I stopnia. Zagrożonych 7 województw
  5. Na obrazku ukryła się ryba. Zagadka dla dzieci przerasta większość dorosłych, mało kto umie ja znaleźć bez podpowiedzi
  6. Podczas wojny Barbara Brylska była dzieckiem. Mało kto wie, co zrobiła, by uwolnili jej matkę
  7. Kolejny kraj otwiera się na turystów, ale nie przyjmie Polaków. Dlaczego nas nie chcą?

Psy leżały na torach kolejowychDwa psy leżały na torach kolejowych, nadjeżdżał pociąg. Mężczyzna stał z boku i nagrywałCzytaj dalej

Źródło: Wamiz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News