Kot na obrazku
thesun.co.uk
Monika Majko - 28 Listopada 2020

Na obrazku ukrywa się kot. 95% osób nie potrafi go znaleźć, zadanie dla wyjątkowo bystrych

Kot został ukryty na obrazku, a 95 procent osób nie potrafi go dostrzec. Trzeba wykazać się ogromną spostrzegawczością i cierpliwością, by zlokalizować zwierzaka na rysunku. Sprawdź, czy jesteś w stanie poradzić sobie z tą wyjątkowo trudną zagadką.

Kot skrył się na obrazku, jednak dostrzegają go tylko osoby obdarzone wyjątkowo bystrym wzrokiem. Obrazek od jakiegoś czasu krąży po sieci, a internauci z całego świata wytężają wzrok przed monitorami swoich komputerów w poszukiwaniu zwierzaka.

Kot ukrył się na obrazku

W internecie pełno jest zagadek polegających na odnalezieniu ukrytych na obrazkach przedmiotów, osób lub zwierząt. Internauci przepadają za tego typu zadaniami, które pozwalają sprawdzić naszą spostrzegawczość i bystre oko.

Ten rysunek jest jednak wyjątkowy, ze względu na stopień trudności zadania. Niewiele osób jest w stanie zlokalizować ukrytego na ilustracji kota. Arcytrudna zagadka podbiła sieć, a internauci na całym świecie usilnie poszukują jej rozwiązania.

Zadanie wydaje się banalne, jednak kot jest tak dobrze skryty, że na pierwszy rzut oka dostrzega go tylko nieliczna grupa poszukujących rozwiązania osób, a wielu internautów potrzebuje od kilku do kilkunastu minut, by zlokalizować zwierzaka.

Tragiczne informacje, nie żyje słynny polski dziennikarz. Nagła śmierć w Boże NarodzenieTragiczne informacje, nie żyje słynny polski dziennikarz. Nagła śmierć w Boże NarodzenieCzytaj dalej

Niektórzy nie są w stanie samodzielnie znaleźć kota na rysunku

Niektórzy utrzymują nawet, że kota wcale tam nie ma, poddając się po długich i bezowocnych poszukiwaniach. To dobry test nie tylko na sprawdzenie swojej spostrzegawczości, ale również ćwiczenie na cierpliwość.

Podejmij wyzwanie i spróbuj znaleźć ukrytego na obrazku kota. Zaledwie 5 procent internautów jest w stanie od razu rozwiązać tę zagadkę. Sprawdź, czy należysz do tego wąskiego grona.

Przyjrzyj się dokładnie ilustracji i spróbuj zlokalizować zwierzaka. Sprawdzaj dokładnie każdy fragment obrazka, być może będziesz musiał wykonać tę czynność kilka razy, zanim zauważysz kociaka.

Dokładnie wytęż wzrok i koniecznie uzbrój się w cierpliwość. Poszukiwania zwierzaka zwykle zajmują internautą dłuższą chwilę, jednak samodzielne znalezienie rozwiązania daje dużo satysfakcji. Jeśli jednak nie jesteś w stanie dostrzec kota, poniżej znajdziesz podpowiedź.

Zastanów się, czy któryś z fragmentów obrazka wyglądem nie odbiega od innych. By rozwiązać tę zagadkę musisz uruchomić swoją wyobraźnię i skorzystać z pokładów kreatywności.

Jeśli wciąż nie dostrzegłeś kociaka, skup swoją uwagę na prawej części obrazka i przechyl głowę w lewą stronę. Jeżeli i to nie przyniesie pomocy, poniżej znajdziesz rozwiązanie zagadki.

kot

fot. thesun.co.uk

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News