Kot nagle zaczął szczekać. Gdy odkrył, że jest nagrywany, zrobił rzecz, jakiej świat nie widział

Kot nagle zaczął szczekać. Gdy odkrył, że jest nagrywany, zrobił rzecz, jakiej świat nie widział Źródło: youtube.com/TheCatloverman

Kot został zdenerwowany przez coś, co znajdowało się za szybą. Kiedy wdrapał się na okiennicę, zaczął zachowywać się jak pies i szczekać. Coś, co samo w sobie jest nieprawdopodobne, zostało uchwycone przez właścicielkę zwierzaka na nagraniu. Kiedy zwierzak domyślił się, że jest nagrywany, zaczął zachowywać się jeszcze dziwniej.

Kot jednej z Amerykanek od samego początku swojego życia przejawiał dość dziwne zwyczaje. Zamiast zachowywać się jak zwykły przedstawiciel swojego gatunku, preferował prawdziwie psie zachowania. Często stawał na okiennicy i szczekał na psy sąsiadów i wszystkie obiekty, które go denerwowały. Pewnego dnia jego właścicielka zdecydowała się nagrać swojego pupila. Wtedy stało się coś niespodziewanego.

Kot został nagrany, kiedy szczekał na inne psy

Zwierzak był wyraźnie przejęty tym, co zobaczył na podwórku swojej pani. Najprawdopodobniej zwrócił uwagę na psy biegające w okolicy albo ptaki. Aby wystraszyć je z posesji, zaczął szczekać głosem najprawdziwszego psa. Sama właścicielka nie wie, skąd jej zwierzak nauczył się takich odgłosów, ale postanowiła to pokazać całemu światu.

Kot nie przestawał szczekać do momentu, aż odkrył podstęp swojej właścicielki. Wtedy całkowicie zmienił swój repertuar i zrobił coś, co nawet samej opiekunce zwierzaka wydawało się przedziwne. Na szczęście wszystko nagrywała, a film ze zdarzenia stał się prawdziwą sensacją.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Speszone zwierzę zostało zdekonspirowane

Kiedy kot zwrócił uwagę na to, że jest nagrywany telefonem komórkowym, zaczął zachowywać się normalnie. Jak do tej pory stał przy okiennicy i zachowywał się jak pies, tak teraz nagle wrócił do cech właściwych swojemu gatunkowi – zaczął miauczeć i machać ogonem, jakby chciał koniecznie udowodnić przed kamerą, że jest jak najbardziej zwyczajnym kotem.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie, nikt jej nie znalazł. Przez lata dochodziła do siebie
2. Biuro prasowe TVN przekazało porażającą wiadomość. Wśród uczestników popularnego programu wykryto pedofila

Dzięki temu, że Amerykanka zdecydowała się nagrać wideo, film mógł trafił na YouTube, gdzie jest jawnym dowodem na to, jak niesamowite potrafią być nasze zwierzaki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z apteczki WYRZUĆ natychmiast! GIF wycofuje popularny lek na kaszel
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny 
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Źródło: Webniusy

Następny artykuł