Kot podszedł do psa i wysunął pazury. Niewiarygodne, co stało się potem, wszystko się nagrało

Kot podszedł do psa i wysunął pazury. Niewiarygodne, co stało się potem, wszystko się nagrało Źródło: Flickr.com Mauro

Kot, podchodząc do psa, wysunął pazury. Obserwujący akcję szybko wyciągnął kamerę i zaczął nagrywać całe zajście. Jednak tego, co się zaraz stanie, nie spodziewał się nikt.

Kot i pies zazwyczaj są przedstawiani jako totalne przeciwieństwa. Nie bez powodu właściciele jednych i drugich futrzaków lubią się kłócić, które z nich są "lepsze". Oczywiście pomijając fakt jak trudny (czy też niemożliwy) do rozstrzygnięcia jest ten spór, nie da się ukryć, że często oba gatunki zwierząt za sobą nie przepadają.

Kot podszedł do psa, wysunął pazury. Nikt się tego nie spodziewał

Niejednokrotnie można było obejrzeć w internecie nagrania, jak kot przegania psa, czy też jak pies atakuje kota. Jednocześnie sporo osób ma jedne i drugie zwierzęta jednocześnie i raczej rzadko się zdarza, aby wzajemnie "darły koty". Wszystko zależy od sytuacji - jeśli któreś z nich poczuje się zagrożone, może atakować lub bronić się.

W tym przypadku rozwiązanie było zaskakujące. Kot podszedł do psa, wystawiając pazury, a pies niewiele sobie z tego robił. Gdy kociak podniósł łapy na wysokość szyi, wcale nie zaatakował większego kolegi, a zaczął robić coś, czego kompletnie nie można było się spodziewać.

Zaskakujące nagrania ze spotkania kota i psa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU

Kot zaczął łapami masować szyję psa, ku wielkiemu zaskoczeniu innych oglądających i nagrywających całe zajście. Pies prawdopodobnie wyczuł, że mniejszy przyjaciel nie ma złych zamiarów, dlatego był kompletnie spokojny. Ludziom trudno wyczuć zamiary innych zwierząt, głównie dlatego, że nie stanowią one dla nas zwykle zagrożenia. Co innego z czworonogami, które są ewolucyjnie przygotowane do odgadywania czyichś zamiarów. Dlatego łatwo przypadkiem spłoszyć kota przez szybkie ruchy.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejna śmierć z powodu koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne informacje
2. Biedronka wprowadza żele antybakteryjne. Znamy ich cenę, jest ogromnym zaskoczeniem

Nagranie szybko stało się popularne wśród internautów, którzy aktywnie komentowali i zostawiali reakcje pod zdjęciem. Tylko na jednym serwisie zebrało dwa tysiące odtworzeń, a trafiło także na wiele innych stron.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  3. Nauczycielka upokorzyła ucznia na oczach całej szkoły. Wtedy wypowiedział słowa, które matka zapamięta do końca życia
  4. Nie żyje legendarny muzyk. Znaleziono go martwego we własnym domu
  5. Rogaliki naszych babć, zabiorą Cię prosto do dzieciństwa. Do przygotowania wystarczą tylko 4 składniki, na pewno masz je pod ręką
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News