Kot
American Psychiatric Association
Monika Majko - 27 Listopada 2020

Według was kot schodzi czy wchodzi po schodach? Test ujawni prawdę o tobie, spór trwa od lat

Kot na zdjęciu wędruje po schodach, internauci jednak od lat toczą spór, dotyczący tego czy zwierzak po nich schodzi czy wchodzi. To, jaka odpowiedz zostanie udzielona, może też ujawnić wiele skrytych cech osobowości.

Kot na schodach to jeden ze znanych od lat testów projekcyjnych czyli metody badania osobowości ludzkiej. Opiera się on na założeniu, że każde zachowanie ludzkie jest przejawem osobowości danego człowieka, ponieważ osobowość uwidacznia się między innymi w interpretowaniu zdarzeń czy materiału badawczego.

Wystarczyło, że spojrzeli na zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dosłownie wściekli się, zwrócili uwagę na jedną rzeczWystarczyło, że spojrzeli na zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dosłownie wściekli się, zwrócili uwagę na jedną rzeczCzytaj dalej

Zgodnie z tą metodą, nasza interpretacja nieoczywistego obrazka może ujawnić wiele cech osobowościowych, o których nie mieliśmy wcześniej pojęcia. Jednym z takich obrazków jest kot, który według niektórych wchodzi, a według innych schodzi ze schodów.

Przyjrzyj się dokładnie obrazkowi i odpowiedz zgodnie z tym, co jako pierwsze przyjdzie ci do głowy. Test nie będzie miarodajny, jeśli zbyt długo będziesz analizować rysunek. Poniżej znajdziesz interpretacje odpowiedzi.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dwa komunikaty ministerstwa jeden po drugim. Doszło do poważnej pomyłki, znowu podano błędną liczbę zakażeń
  2. Ciągle przesuwano jej wizytę. Gdy lekarz w końcu zobaczył jej policzek, usłyszała wyrok – 6 miesięcy życia
  3. Będzie dodatek do 500 plus? Pojawiła się oficjalna wiadomość, wielu rodziców będzie wniebowziętych

Jeśli uważasz, że kot wchodzi po schodach na górę, to jesteś osobą kreatywną i pozytywną, która ma w sobie dużo energii. Dobrze znasz się na ludziach i potrafisz im pomagać z codziennymi problemami, świetnie oddzielasz również swoje życie prywatne od zawodowego.

Jeśli natomiast twoim zdaniem kot na obrazku schodzi ze schodów, jesteś realistą i idealistą obdarzonym niezwykle charyzmatyczną osobowością, który uwielbia planować, myśli logicznie i umie dokonywać trudnych wyborów.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Rada Ministrów wydała nowe rozporządzenie. Dotyczy świąt Bożego Narodzenia, wielu Polaków się wścieknie
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Wierni są oburzeni. Ksiądz zaczyna kolędę pomimo epidemii, każdy dostał od niego skandaliczną przesyłkę
  4. Z ostatniej chwili: nowe wytyczne dla żłobków i przedszkoli. Ważne zmiany, trzeba wiedzieć
  5. Elżbieta Jaworowicz wparowała do domu Zenka Martyniuka. Niebywałe sceny w TVP, nikt się nie spodziewał
  6. Sto razy lepsze niż zwykłe frytki, zdrowsze niż chipsy. Talarki ziemniaczane zrobisz banalnie łatwo, a smak pokochasz od razu
  7. Leśnicy pracowali w lesie. Porażające znalezisko odebrało im mowę, grom z jasnego nieba
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: ABC Zdrowie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News