Na zdjęciu ukrył się śpiący kot. Prawie nikt nie potrafi go znaleźć, dasz radę?

Na zdjęciu ukrył się śpiący kot. Prawie nikt nie potrafi go znaleźć, dasz radę? Źródło: cnet.com Gael Fashingbauer Cooper

Kot ukrył się na zdjęciu zrobionym przez właściciela. Zwierzak wybrał sobie bardzo nietypowe miejsce na popołudniową drzemkę. Próby odnalezienia czworonoga spędzają sen z oczu internautów. Prawie nikt nie potrafi go znaleźć. Ta zagadka jest wspaniałym ćwiczeniem umysłu. Zaginiony kot może być odnaleziony tylko przez osobę o bystrym umyśle i sokolim wzroku.

Zdjęcie, które widzicie na ekranie, idealnie nadaje się do tego, by poćwiczyć zmysł wzroku. Na pozornie zwykłym zdjęciu, ukrył się kot. Mało kto potrafi go odnaleźć, to zagadka tylko dla geniuszy. Dzisiejsza łamigłówka jest zdecydowanie trudniejsza niż te, do których jesteś przyzwyczajony. Gwarantujemy jednak, że rozwiązanie jej przyniesie ci niesamowitą satysfakcję. Twoi znajomi będą ci tego zazdrościć. Jesteś gotowy do zabawy? Skup się i spróbuj jak najszybciej znaleźć śpiące zwierzę.

Kot ukrył się na regale w salonie

Na zdjęciu wstawionym przez internautkę widzimy olbrzymi regał, na którym stoi imponująca kolekcja książek. Prawie każde miejsce zapełnione jest przez księgozbiór. Na półkach pojawia się także mnóstwo ozdób, pamiątek z podróży, bibelotów oraz sprzętu elektronicznego. Salonowa biblioteczka może wydawać się bardzo nietypowym miejscem na drzemkę. Kot jednak stwierdził, że z daleka od ciekawskich spojrzeń będzie spało mu się świetnie. Miejsce, które wybrał, jest zaskakujące. Znalezienie go to nie lada wyczyn.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zagadki są świetnym ćwiczeniem umysłu i wzroku. Chwila zabawy przynosi wiele korzyści. Wprawa w rozwiązywaniu łamigłówek przekłada się na szybkość reakcji w codziennym życiu. Żeby odnaleźć kota, musisz wykazać się spostrzegawczością i bystrym umysłem. Wytrawnym wielbicielom zagadek dzisiejsze zadanie nie powinno sprawić żadnych kłopotów. Internauci, którzy rzadko ćwiczą mózgi, nie potrafią odnaleźć czworonoga.

Dzisiaj grzeje: 1. Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje Krzysztof Domaradzki

2.Zostawiła yorka na 4 godziny w samochodzie. Wszystkie okna były zamknięte

Czy domyślasz się, gdzie mógł ukryć się śpiący kot? Jeżeli nie, mamy dla ciebie małą podpowiedź. Żeby odnaleźć czworonoga, skup swój wzrok na centralnej części fotografii. Wbrew pozorom środkowa półka może być świetną kryjówką. Jeśli nie udało ci się rozwiązać tej zagadki, nie martw się. Następnym razem na pewno pójdzie ci znacznie lepiej. Znalazłeś kota? Serdecznie gratulujemy! Należysz do grona najbystrzejszych internautów. Jesteś prawdziwym geniuszem! Jeśli zadanie ci się spodobało, koniecznie poświęć minutę na łamigłówki o tematyce wakacyjnej.

Kot ukrył się na zdjęciu

Najlepsze newsy dnia:

  1. Matka zobaczyła, jak pies rzuca się na jej córeczkę. Później zrozumiała, że zwierzę ją ratuje
  2. Na obrazku ukrył się kot. Tylko 1 na 100 osób potrafi go znaleźć
  3. Na ciele babci pojawiły się siniaki. Gdy rodzina obejrzała nagranie z ukrytej w domu kamery, natychmiast zadzwonili na policję
  4. GIS zamyka popularne kąpielisko, na pewno nie ostatnie. Zła wiadomość dla Polaków nad morzem
  5. Zapytali Ministerstwo Zdrowia, ilu Polaków naprawdę zakaziło się koronawirusem. Odpowiedź zwala z nóg
  6. Psy uratowane z Radys pilnie potrzebują nowych domów. Nie należy obawiać się kosztów leczenia zwierzaków


Źródło: CNet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News