Śmierć zbliżała się wielkimi krokami. Jej kot dokonał wtedy wielkiej rzeczy

Śmierć zbliżała się wielkimi krokami. Jej kot dokonał wtedy wielkiej rzeczy

Kot trafił do rodziny przez przypadek. Z miejsca stał się pupilem 96-letniej babci. Rozumieli się bez słów, a zachowanie czworonoga pokazywało, jak dużą miłością darzy swoją opiekunkę. Pewnego dnia starsza pani jednak podupadła na zdrowiu.

Kot denerwował się, kiedy jego pani czuła się coraz gorzej lub dostawała ataków paniki. Był zły, że nie może jej pomóc bardziej. Jego obecność i tak już jednak była nieoceniona.

Kot dbał o swoją panią tak, jak ona o niego, gdy był malutki

Kotka o imieniu Trooper została znaleziona przez przypadek w piwnicy. Zwierzak był głodny, odwodniony i przestraszony. Wnuczka 96-letniej Sarah Whaley zadbała o kota i oddała go swojej babci. Trooper trafiła do Sarah w wieku zaledwie 2 tygodni. Od tej pory były nierozłączne. Sarah dbała o komfort kotki, karmiła ją butelką i zapewniała odpowiedni rozwój przez liczne zabawy. W zeszłe święta Bożego Narodzenia Sarah zachorowała.

Kot nie miał zamiaru opuszczać swojej pani nawet na krok. Mówi się, że koty wyczuwają złe samopoczucie swoich właścicieli. 

- Gdy moja babcia nie mogła się już poruszać, Trooper przyniosła jej wszystko, co znajdywała na podłodze, np. skarpetki. Kiedy z babcią było jeszcze gorzej, Trooper przynosiła jej większą ilość prezentów. W oczach kotki było widać zdenerwowanie - opowiada wnuczka Sarah.

Trooper po śmierci babci zaczęła pokazywać swoją tęsknotę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sarah miała również częste ataki paniki. Kot za każdym razem je wyczuwał i dokonywał wielkiej rzeczy - wtulał się w 96-latkę. Szybko się przy nim uspokajała. Rodzina wiedziała już, że z babcią jest coraz gorzej i byli świadomi, że śmierć jest nieunikniona. Wydawało się, że kot również wyczuwa, że to jego ostatnie tygodnie lub nawet dni z Sarah. Starsza pani zmarła kilka dni przed swoimi 97. urodzinami.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
2. Nagła śmierć w święta w rodzinie królewskiej. Miał zaledwie 47 lat

- Trooper była bardzo smutna. Nie chciała znajdować się w pobliżu ciała mojej babci. Zabrałam ją tam, aby pokazać jej, że babcia już nie wróci. Nie chciałam, żeby Trooper jej szukała. Musiała zrozumieć, że babcia odeszła. Ona jednak uciekła i znalazła się pod łóżkiem moich rodziców. A kiedy zabrali ciało mojej babci, przestała jeść. Ona nigdy nie była głośnym kotem, ale po śmierci babci cały czas chodziła po domu i miauczała - mówi wnuczka.

Dodaje również, że kotka nadal wchodzi do pokoju babci i znosi tam masę skarpetek i niektóre swoje zabawki.

Kot

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego roku
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Świąteczne wiadomości o Marcie Kaczyńskiej podburzyły wielu Polaków. Zwrócili uwagę na jeden, bardzo ważny szczegół
  4. Najsmutniejsze święta w rodzinie Królikowskich. Żona aktora nie przestaje walczyć, ostatnie pół roku było dla niej koszmarem
  5. Świąteczna tragedia. Mama patrzyła, jak umierają jej małe dzieci i mąż

Źródło: Kochamy zwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News