W środku nocy w pokoju synka przyłapała kota. Zobaczyła co robią i nie wytrzymała

W środku nocy w pokoju synka przyłapała kota. Zobaczyła co robią i nie wytrzymała Źródło: YouTube ViralHog

Kot został zarejestrowany przez kamerę. Kiedy kobieta zobaczyła nagranie, nie mogła uwierzyć w to, co robi w nocy z jej dzieckiem. Matka z pewnością przeżyła niemałe zaskoczenie.

Kot w nocy zakradł się do pokoju dziecka. Nikt nie podejrzewałby tego, co się stało. Na szczęście wszystko zostało zarejestrowane przez kamerę ukrytą w pokoju. Kiedy matka zobaczyła co się stało przecierała oczy ze zdumienia.

Kot wkradł się do dziecięcego pokoju 

Nie od dziś wiadomo, że kot to bardzo ciekawskie zwierzę. Te udomowione drapieżniki często zaskakują nas swoim postępowaniem. Pewne rzeczy, które robią, mogą wydawać nam się niezrozumiałe. Jednak są osoby, które świetnie potrafią odczytać zachowania tych domowych pupili. Tak było w przypadku tego duetu.

Dziecko i kot byli praktycznie nierozłączni. Często spędzali wspólnie czas poświęcając go zabawie. Jednak to, co ten kot zrobił w nocy w dziecięcym pokoju, wywołało spore zaskoczenie. Całe szczęście, że całe zajście zostało zarejestrowane ukrytą kamerą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwierzak przerósł samego siebie

Każdy z nas wie, że koty komunikują się przy pomocy miauczenia. Znane nam dźwięki, jakie wydaje kot, skrywają pewien sekret i są zarezerwowane wyłącznie dla ludzi. Najprawdopodobniej miauczenie ma na celu imitowanie ludzkiej mowy. Kot z nagrania zazwyczaj potrafił porozumiewać się z dzieckiem bez pomocy słów. Niema, międzygatunkowa przyjaźń, miała przybrać nową formę.

Kiedy kot zakradł się do dziecięcego pokoju, nikt nie podejrzewał tego, co miało zaraz nastąpić. Zwierzak wspiął się na fotel tak, aby być jak najbliżej dziecka. Kiedy maluch zwrócił na niego uwagę, kot zaczął miauczeć. To, co matka dziecka zobaczyła na nagraniu, wywołało nie lada zaskoczenie. Jej pociecha zaczęła odpowiadać kotu podobnym miauczeniem. Brzmiało to jak rozmowa!

Dzisiaj grzeje: 1. Widzowie TVP pogrążeni w żałobie. Właśnie przekazano wiadomość o śmierci aktora "Klanu" i "Stawki większej niż życie"
2. Mąż Ilony Felicjańskiej upokorzył ją. Opublikował w sieci jej nagie zdjęcia

Kiedy to oglądała, nie mogła wytrzymać i razem z mężem wybuchnęła śmiechem. Pogawędka kota z ich dzieckiem rozbawiła parę do łez. Matka przyznała, że kot zachowywał się wcześniej jakby chciał pokazać maluchowi otaczający świat. Zwierzak i ich pociecha zawsze świetnie się komunikowali, jednak teraz przerośli samych siebie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  2. Wielkie wyróżnienie dla Łukasza Piszczka. Otrzymał je na specjalnych zasadach
  3. Królowa życia jest w ciąży! Są jednak też bardzo złe informacje
  4. Już nie tylko 13. i 14. emerytura? Zaskakująca zapowiedź ws. kolejnego dodatku
  5. Gwiazdor tuż przed śmiercią wysłał SMS-a. Jego treść jest porażająca, łzy same płyną do oczu
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News