Przez przypadek zamknęła kota w lodówce. Gdy ją otworzyła, nie mogła uwierzyć własnym oczom

Przez przypadek zamknęła kota w lodówce. Gdy ją otworzyła, nie mogła uwierzyć własnym oczom Źródło: Facebook

Kot uwielbia bawić się ze swoją panią - często robiąc jej małe, a czasem nieco większe psikusy. Pewnego dnia dziewczyna omal nie umarła, gdy zauważyła, że jej kot o dziwo nie przybiega na zawołanie, choć zazwyczaj pojawiał się dosłownie w ciągu kilku sekund. Dziewczyna szybko zdała sobie sprawę, że jej kot może przebywać w lodówce. Kiedy ją otworzyła, nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Kot mógł nawet zginąć. W ciężkim stanie został wyciągnięty przez swoją właścicielkę z lodówki. Zwierzę przebywało wewnątrz urządzenia przez dłuższy czas. Kiedy właściciela kota otworzyła drzwi urządzenia, aby zajrzeć do środka, widząc przerażone i zziębnięte zwierzę omal nie dostała zawału.

Kot ledwie przeżył zamknięty w lodówce. Ta historia jest nauczką dla wszystkich

Kot został przypadkiem zamknięty w lodówce przez Christie, która dobrze zna zamiłowanie swojego kota do zimnych miejsc. Wielokrotnie wcześniej zdarzało się, że Christie otwierała lodówkę, aby po chwili jej kotek wskakiwał do środka w poszukiwaniu chłodu i, a jakże, czegoś do jedzenia.

Lodówka Christie była pełna, przez co kobieta zamykając ją nie widziała, czy zwierzę weszło do środka. Niestety, kotek Christie wskoczył do lodówki i, podczas gdy ta przygotowywała sobie kolację, schował się za duży garnkiem z obiadem.

Christie nie widziała momentu, gdy jej kotek wszedł do lodówki. Zauważyła brak kota dopiero wtedy, gdy próbowała zawołać go na kolację. Kotek nie chciał przyjść, co mocno zdziwiło Christie. Na chwilę przed zbliżającym się posiłkiem jej kot często siedział przygotowany i czekał, aż jego pani go nakarmi. Tym razem jednak kota Christie nie było ani słychać, ani widać.

Christie przypomniała sobie, że parę godzin wcześniej otwierała lodówkę, aby przygotować sobie kolację. To dało jej do myślenia. Postanowiła niezwłocznie zajrzeć do wnętrza urządzenia, aby przekonać się, czy nie ma tam jej kota.

Dzisiaj grzeje: 1. Piękna gwiazda TVN, przyjaciółka Agnieszki Woźniak-Starak zamieściła wpis. Poruszające słowa
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, ku przerażeniu Christie, kot faktycznie był w środku lodówki. Nie wiadomo, jak długo tam przebywał. Był już dość mocno zziębnięty i trząsł się. Na szczęście wystarczyło opatulić go ciepłym kocykiem, aby następnie temperatura ciała kotka szybko wróciła do normy. Słowem - kotek miał szczęście, a Christie od teraz obiecała sobie, że po zamknięciu lodówki będzie wołała swojego kotka, aby przekonać się, że ten chodzi bezpiecznie po domu, a nie leży zamknięty w lodówce.

Tumblr

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pogrzeb Woźniaka-Staraka odbędzie się w NIEDOZWOLONYM miejscu. Sensacyjne doniesienia, bogata rodzina dostała specjalne pozwolenie
  2. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  3. Ujawniono największe sekrety Tadeusza Rydzyka! Duchownemu pali się grunt pod nogami
  4. Pilne informacje TVP. Samolot zderzył się z helikopterem, 5 osób nie żyje, tragedia za granicą
  5. TVN: Pod dziećmi w parku zapadła się ziemia. Znalazły się wśród trumien

Źródło: metro.co.uk

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu