Kot zaskoczył mężczyznę.
Twitter TOKAITRICK_bot
Jakub Kossakowski - 25 Marca 2020

Spotkał bezdomnego kota. Kiedy zauważył, co ma na pyszczku, natychmiast wyciągnął telefon

Przechodzień natknął się na bezdomne zwierzę. Kot miał na swoim pyszczku coś wyjątkowego. Mężczyzna nie mógł przejść obok tego obojętnie. Od razu wyjął z kieszeni telefon i zrobił zdjęcie. Czym wyróżniał się ten kot?

Mężczyzna w najlepsze spacerował po ulicach kiedy jego oczom ukazał się kot. Bezdomne zwierze wywołało u niego niemałą konsternację. Przyczyną był jego pyszczek. Przechodzień na ten widok szybko chwycił za swój telefon i uwiecznił zwierzaka. Jego zdjęcie podbiło Internet.

objawy koronawirusaLekarze ostrzegają, odkryto rzadki objaw koronawirusa. Anosmia często jest jedynym znakiemCzytaj dalej

Bezdomny kot był naprawdę wyjątkowy

Nie da się ukryć, że kot na ulicy nie jest jakimś niecodziennym widokiem. Zwierzaki można bardzo często spotkać w przestrzeni publicznej. W związku z tym rzadko kiedy wywołują one u nas jakieś większe emocje. Jednak ten kot był tak wyjątkowy, że mijający go mężczyzna nie mógł pozostać obojętny.

Kot nie raz potrafił nas zaskoczyć. Powody mogą być najróżniejsze. Od nietypowej kryjówki, po dziwne reakcje na przedmioty codziennego użytku. Bezdomny kot, na którego natknął się przechodzień był jednak naprawdę wyjątkowy. Powodem był jego niezwykły pyszczek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka zdjęciaNastolatka zrobiła sobie pozornie niewinne zdjęcie w parku. Dopiero w domu mroczna prawda wyszła na jaw, widzicie?Czytaj dalej

Niezwykły zwierzak musiał zostać uwieczniony

Kot tak zachwycił swoim wyglądem przechodzącego ulicą mężczyznę, że ten nie mógł oprzeć się pokusie zrobienia mu zdjęcia. Umaszczenie jego pyszczka było niespotykane. Jedna z czarnych plamek do złudzenia przypominała kota. Przechodzień zamieścił fotografie w mediach społecznościowych. Bezdomny kot zyskał ogromną popularność.

Dzisiaj grzeje:

1. Niepokojące informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. Z każdą godziną sytuacja się pogarsza

2. Sondaż, jakiego jeszcze nie było. Wiemy, co stanie się, jeśli wybory nie zostaną przełożone

Zwierzę zyskało ogromną sławę. Liczba reakcji i udostępnień mówi sama za siebie. Zdjęcie tego wyjątkowego kota doczekało się dziesiątek tysięcy interakcji i udostępnień. Z całą pewnością jego wygląd jest niespotykany.

Plamka w kształcie kota znajdująca się na pyszczku dodaje mu uroku. Popularność zwierzaka sprawiła, że szybko znaleźli się ludzie, którzy przygarnęli go do swojego domu i otoczyli miłością. Wystarczy na niego spojrzeć. Jego zdjęcia są fantastyczne.

Obrazy Pikio

(Twitter TOKAITRICK_bot)

Obrazy Pikio

(Twitter TOKAITRICK_bot)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega. Kwarantanna może nie wystarczyć do pokonania koronawirusa
  2. Kamil Stoch zakończy karierę? Mamy jasną deklarację polskiego mistrza
  3. Lekarze apelują, aby podczas epidemii nie jeść konkretnych produktów. Drastycznie obniżają odporność
  4. Naukowcy odkryli nowy sposób rozpowszechniania koronawirusa. Nie tylko kaszel i kichanie
  5. Papież Franciszek przebywał blisko zakażonej osoby. Właśnie podano wyniki jego testu na koronawirusa
  6. Piecze się tylko 30 minut. Domowy chlebek z chrupiącą skórką, w środku miękki jak aksamit

Kobiety zakładając pończochy na kapcieChinki masowo zakładają pończochy na kapcie. Powód jest zadziwiającyCzytaj dalej

Źródło: Wamiz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News