Kot nagle wskoczył na psa. Właściciel natychmiast sięgnął po telefon, reakcja czworonoga odbiera mowę

Kot nagle wskoczył na psa. Właściciel natychmiast sięgnął po telefon, reakcja czworonoga odbiera mowę Źródło: Reddit Slippy_T_Frog

Kiedy pies odpoczywał nagle poczuł ciężar na swoim ciele. Kot niespodziewanie znalazł się na nim. To jak się zachował jest niesamowite. Właściciel zwierzaków od razu musiał chwycić na telefon. Mamy nagranie.

Nikt by się tego nie spodziewał. Kot znienacka postanowił wskoczyć na psa. To jak on na to zareagował może wywołać niemałą konsternację. Taka sytuacja nie zdarza się często. W związku z tym opiekun musiał szybko zarejestrować całe zajście.

Kot i pies pod jednym dachem

Nie da się ukryć, że kot i pies w jednym domostwie mogą być nie lada wyzwaniem. Oba z tych zwierząt są przez wielu z nas uwielbiane - psy za swoją wierność i przyjazne nastawienie, natomiast koty za grację i  tajemniczość. Jednak jak powszechnie wiadomo te dwa gatunki mocno się od siebie różnią i często dochodzi między nimi do najróżniejszych sprzeczek. Nie bez powodu życie w ciągłej niezgodzie określane jest znanym porzekadłem "żyć jak pies z kotem".

Kot z nagrania, które zostało umieszczone w internecie, za nic miał towarzystwo psa. Dużo większy czworonóg najwidoczniej nie robił na nim żadnego wrażenia. Mimo potencjalnego zagrożenia kot uznał wskoczenie na psa podczas jego odpoczynku za fantastyczny pomysł. To do czego doszło, jest zaskakujące. Wszystko zostało uwiecznione.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Reakcja psa na całe zajście wywołuje konsternację

Kiedy czworonóg odpoczywał sobie po całym dniu ciężkich psich obowiązków, w jego pobliżu nagle znalazł się kot. Zmyślny drapieżnik również był już nieco zmęczony. W związku z tym postanowił zrobić sobie legowisko z leżącego psa. Wskoczył na niego i położył się. Reakcja większości czworonogów byłaby zapewne dosyć stanowcza. Jak zareagował ten pies?

Dzisiaj grzeje: 1. Zwołują pilne posiedzenie Senatu. Będą nowe przepisy ws. epidemii

2. Tysiące Polaków stracą pracę? Po cichu wydano nowe rozporządzenie, szykują się poważne problemy

Za reakcję psa można właściwie uznać jej brak. Z cichą akceptacją pozwolił na to, by kot odpoczął, leżąc na nim. Widok ten jest niezwykle uroczy. Już na pierwszy rzut oka widać, że kot i pies są połączone wyjątkową więzią. Wspólne mieszkanie pod jednym dachem musiało przyczynić się do obalenia popularnego stereotypu, dotyczącego ich wzajemnej antypatii. Całe zajście zostało nagrane przez właściciela zwierzaków.

Even doggo knows you can't move once the cat gets comfortable from r/aww

  1. Pilne ostrzeżenie GIS. Każdy powinien się z nim zapoznać
  2. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
  3. Małgorzata Rozenek skontrolowała syna i zamarła, został przyłapany. Wszystko przez rachunek
  4. Rozpoznajesz tę kobietę? Przebywa w szpitalu, nie można ustalić jej tożsamości
  5. Wodą z kranu można się zarazić koronawirusem? Jest oficjalne stanowisko WHO
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Źródło: Wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News