Obok nieruchomego kota nagle przemknęło coś niespotykanego. Kamera uchwyciła widok, którego domownicy nigdy nie chcieli zobaczyć

Obok nieruchomego kota nagle przemknęło coś niespotykanego. Kamera uchwyciła widok, którego domownicy nigdy nie chcieli zobaczyć Źródło: youtube.com/PEOPLE NEWS

Kot leżał na podłodze wyjątkowo spokojnie. Zaraz potem na nagraniu pojawia się coś niezwykłego. Nikt nie chciałby tego zobaczyć na własne oczy.

Kot widoczny na przerażającym nagraniu leży, a potem pozostaje nieruchomy. Być może ma to związek z czymś, co niespodziewanie pokazało się tuż obok niego. Gdy domownicy obejrzeli nagranie z kamery, byli w szoku. Nigdy nie spodziewali się zobaczyć czegoś takiego w swoim domu. Proszą internautów o pomoc.

Kot nawet nie drgnął, gdy to coś przemknęło obok

Joey Nolan udostępnił na platformie Youtube niepokojące wideo, jakie nagrały jego kamery rozmieszczone wewnątrz domu. 8 sierpnia bieżącego roku stało się coś, czego nikt z domowników nie może wytłumaczyć. Postanowili poprosić o pomoc internautów licząc, że może oni będą potrafili wyjaśnić, co się tam właściwie stało.

Czarno-biały filmik przedstawia salon, schody oraz wejście do innego pokoju. Po środku leży kot, który podczas całego nagrania w ogóle się nie porusza. Około 1:00 w nocy z lewej strony kadru pojawia się coś niezwykłego. Wygląda to jak biały cień, wyraźnie widoczny w ciemnościach. Porusza się nieco chaotycznie, ale bardzo szybko, kręcąc się w kółko. Gdy Joey to zobaczył, był przerażony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci zastanawiają się, co było w domu mężczyzny

Mężczyzna opisał całe zdarzenie w internecie. Jest przekonany, że niepokojący cień to duch dziecka, a konkretnie chłopca. Chce jednak zweryfikować swój pogląd i porównać opinie z innymi.

- 8 sierpnia 2019 roku o godzinie 00:54 nasza kamera bezpieczeństwa wykryła dziwnego gościa idącego przez kuchnię. Niektórzy twierdzą, że to mały chłopiec, inni twierdzą, że dziewczynka, a jeszcze inni, że pies lub pająk. Nie wiemy sami, co to może być. Dajcie znać, jakie macie zdanie - napisał.

Zdania są podzielone. Część użytkowników zgadza się z Joeyem, część uważa, że kształt bardziej przypomina dziewczynkę. Pojawiają się także głosy, że to duch psa lub pająk, który chodził po obiektywie. Nikt tak naprawdę nie jest pewien, co widać na nagraniu. Jedno jest pewne - właściciele kota z pewnością woleliby tego nie widzieć we własnym domu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mieszkańcu wsi Fuleda w szczerych słowach o Piotrze Woźniaku-Staraku. Zdradzili dokładnie, jaki był, gdy myślał, że nikt nie patrzy
  2. Najbardziej przerażający horror wszech czasów. Widzowie po obejrzeniu go chodzą spać przy zaplanowym świetle
  3. Alicja Bachleda-Curuś pożegnała Piotra Staraka. Łzy same cisną się do oczu
  4. Robert Janowski przekazał ważną wiadomość dla wszystkich starszych Polaków. Jutro będzie się działo
  5. Kiedyś wszyscy je uwielbiali, a potem o nich zapomnieli. Wraca stary trend na paznokcie hybrydowe, kobiety będą wniebowzięte!

Źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News